Bahçıvan

Bahçıvan hizmeti alırken nelere dikkat etmeliyiz.


 • Bahçıvan hizmeti nedir sorusunun yanıtı, bu hizmeti alacak olanların tam bir hizmet alabilmeleri açısından önemlidir. Bahçe işlerini genel olarak bir kişinin sorumluluğuna vermek bahçıvan hizmeti almak olarak tanımlanabilir. Bahçe işleri hem keyifli hem de yorucu işlerdir. Eğer bu işler için yeterli vaktiniz yoksa bahçıvan hizmeti satın almak en mantıklı seçenek olacaktır.

 • Bahçıvan hizmeti alacağınız zaman dikkat edeceğiniz ilk nokta, hizmet alacağınız kişinin bahçe işleri konusundaki bilgi düzeyidir. Bitkilerin dilinden anlamayan ve nasıl bakım yapılması gerektiği konusunda bilgisi olmayan biri, iyi bir bahçıvanlık hizmeti sunamaz.

 • Bahçıvanlık hizmetinde bir diğer önemli nokta ise tecrübedir. Bahçıvanın bitkiler ve toprak ile ilgili işler konusunda tecrübeli olması, daha iyi işler çıkarmasını sağlar.

 • Bahçeden yürütülen işler sevgi ve ilgi gerektirir. Her ne kadar konuşamasalar da bitkiler de canlıdır ve sevgiyi hissederler. Bahçıvanın işini severek yapan biri olması bu açıdan önemlidir.

 • Hizmet sektöründeki her insanın saygılı ve nazik olması gerekir. Hizmet alacağınız bahçıvanda da bu özellikleri mutlaka aramalısınız.

 • Bahçede yürütülen işlerin düzenli ve tertipli olması için titiz bir çalışma gerekir. Bahçıvanın titiz ve disiplinli biri olmasına dikkat etmelisiniz.

 • Bahçıvanlık hizmeti alacağınız zaman çalışma düzeninin nasıl olacağını önceden belirtmelisiniz. Bazı durumlarda bahçıvanın tam gün çalışmasını talep edebilirsiniz. Ya da haftanın belirgi günleri, belirli saatlerde çalışmasını isteyebilirsiniz.

 • Bahçıvanlık hizmeti almadan önce fiyat konusunu netleştirmelisiniz. Hem bahçıvan için hem de sizin için uygun olan bir fiyatta anlaşırsanız, ilerleyen günlerde ücret konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

 • Bahçıvanlık hizmeti alacağınız kişinin ya da firmanın referanslarına göz atmak, alacağınız hizmetin kalitesi konusunda size fikir verebilir.

 • Bahçenizde çalışacak olan bahçıvanın güvenilir biri olması çok önemlidir. Yeri geldiğinde siz evde yokken de bahçenizde çalışması gerekeceğinden güvenilir birine bahçenizi emanet etmeniz gerekir.

 • Bahçe işlerinde size hizmet verecek olan kişinin uyumlu biri olması önemlidir. Bu anlamda bahçıvanın önceki işlerini sorgulayabilirsiniz. 

 • Her bahçede farklı işlerin yapılması gerekebilir. İş detaylarını öncesinde mutlaka paylaşmalı ve hizmet taleplerinizi dile getirmelisiniz.

Bahçıvan hizmeti için benzer talepler.

Bahçıvan İstanbul / Beylikdüzü
Açıklama
rutin bahçe bakımı. biri 30m2 biri 50m2 olan bahçemizde çim bakımı, ağaç bakımı gibi rutin işler icin bahçıvan arıyoruz. Gereklilige gore haftada bir ya da 10 gunde bir gelinmesi yetecektir
Bahçıvan İstanbul / Büyükçekmece
Açıklama
büyükçekmece güzelce tarafında yazlığımda 200 metrekare kadar bahçe çapalanıp çim ekilecek . Malzeme tarafımdan alıncak sadece işçilik gün içinde başlayıp bitecek bir iş aslında yarım günlük bir iş
Bahçıvan İstanbul / Büyükçekmece
Açıklama
200 metrekare kadar bahçem var çapa makinesi ile çapalanıp çim ekilecek malzemeler bana ait işçilik ücreti alınacak 1 günde bitecek bir iş
Bahçıvan Ankara / Sincan
Açıklama
Çim ekimi, sulama. Bahçe bakımı.
Bahçıvan İstanbul / Beylikdüzü
Açıklama
sarmaşık budama, 3 meyve ağacı dikme
Bahçıvan Mersin / Mezitli
Açıklama
Bahce
Bahçıvan Mugla / Bodrum
Açıklama
Turgutreis Bahçelievler Mah.'de bulunan sitemizde palmiye ağacı budanması ve çeşitli otların biçilmesi işi
Bahçıvan İstanbul / Maltepe
Açıklama
sulama,budama,süpürme
Bahçıvan İzmir / Buca
Açıklama
Çim bakım. Ağaç bakım...