Kaynakçı

Kaynakçı hizmeti alırken nelere dikkat etmeliyiz.


  • Kaynak yapım hizmeti alırken birtakım unsurlara dikkat etmek gerekiyor. Kaynak her ne kadar gözle görülmese de hayatımızın pek çok alanında kaynak yapım işi görülüyor. Bazen balkon korkuluğunda, bazen yangın merdivenin de ve bazen de ferforje yapımında demirlerin birbirine tutturulması için kaynak yapım hizmeti almak gerekiyor.

  • Kaynak çok önemli bir sanattır, aslında başlı başına inşaat sektörü gibi görünse de büyük bir dikkat ve titizlik ister. Kaynakçı hizmeti sunan firmalar da daha önce yaptığı modellerde bunu müşterilerine gösterebilir. Emin olmak istiyorsanız firma çalışanlarına küçük motifler yaptırarak el becerisini gözlemleyebilirsiniz.

  • Kaynakçı firmasının iş güvenliğine dikkat edip etmemesi de bu konuda çok önemlidir. Kaynak yapan çalışanlar koruyucu maske takıyor mu, eldiven kullanıyor mu ve kask takıyor mu bunlar çok önemli. Çünkü çalışan sağlığına ve iş güvenliğine dikkat etmeyen bir firma yaptığı işi de dikkate almıyor demektir.

  • Kaynakçı hizmeti alacağınız firmanın yeteri kadar çalışma alanı var mı yok mu bu da önemli bir detaydır. Çünkü yeterli çalışma alanı olmayan yerlerde iş hataları da sıklıkla görülür.

  • Kaynak hizmeti tecrübe gerektirir çünkü tamamen mantık ve el becerisine dayanır. Eğer kaynak yapacak ustaların iş alanında tecrübeli olduğundan emin olmak istiyorsanız ustalık belgesini sorabilirsiniz. Kaldı ki ustalık belgesini olmadan kaynakçı firmalarının hizmet vermesi yasal suçtur.

  • Kaynak yapılacak eşyaya göre uzun zamanlı bir hizmettir. Fakat firma söz verdiği tarihte ürünü takdim etmiyorsa daha fazla zaman kaybetmeden yeni firma arayışına başlayabilirsiniz. Bu tür firmalar genelde yaptığı işi dikkate almazlar ve müşteri memnuniyetine önem vermezler.

  • Fiyatlandırma çok önemlidir. İstediğiniz ürünün fiyatını birkaç firmaya danışarak bütçenize en uygun hangi firmaysa ona iş yaptırabilirsiniz. Tabii kaliteli olup olmadığını da incelemek gerekiyor.

  • Firma müşterilere farklı alternatifler sunuyorsa kaliteli hizmet veriyor demektir. Örneğin yangın merdivenin yapılacağı zaman sizlere sizin için en iyi modelleri gösteriyorsa zevkinize hitap ediyor demektir. Ayrıca firmanın iletişim düzeyine de dikkat etmek gerekir. Herhangi.bir konuda danışacağınız zaman kolayca firmaya ulaşabilmeniz gerekir.

Kaynakçı hizmeti için benzer talepler.

Kaynakçı Samsun / Atakum
Açıklama
Mobilya kırık yeri kaynak olacak tek parça
Kaynakçı İzmir / Bayindir
Açıklama
ortalama 22 23 metrekare yern üzerine metal sac ve 40 a60 demir profillerle desteklenerek kapatılacak
Kaynakçı İzmir / Çesme
Açıklama
Metal tek dolaba birkaç adet raf monte edilecek
Kaynakçı İstanbul / Kadiköy
Açıklama
ANodize alüminyum direğe kaynak. Yaklaşık 5cm yırtık/ yarık giderme amacıyla. Yer, Fenerbahçe.
Kaynakçı İstanbul / Çekmeköy
Açıklama
2 bölmeli 3 raflı
120*175*36 ( Genişlik*yükseklik*derinlik)
Metal iskelet raflar cam olacaktır.
Kaynakçı Samsun / Atakum
Açıklama
Çatı katında güneş enerji sisteminin 3 ayağı Demir?e kaynak olacak hizmet veren kişi araçla alınıp iş bitikten sonra bırakılır
Kaynakçı İzmir / Karsiyaka
Açıklama
basit bir kaynak işimiz var çek yatın altında bulunan küçük tekerlek kaynak yerinden koptu kaynak yapılması gerekiyor. dediğim g,b, basit bir iş bunun için teklgelir inşallah
Kaynakçı İstanbul / Arnavutköy
Açıklama
Paslanmaz kaynak işlerimiz için 1 haftalık kaynakçı hizmeti.
2 kişi biri asıl biri yardımcı.
Kaynakçı Ankara / Yenimahalle
Açıklama
2,10 boy 70 cm eni 20 adet iskele yapilcak malzemeler bizden
Kaynakçı Aydin / Nazilli
Açıklama
metal ayak kaynagi tadilati yapilacak kucuk bir is ama onemli