İzmir 3D Modelleme Hizmeti Veren En iyi 4 Firma - İşim Düştü

İzmir 3D Modelleme ve CAD Hizmetleri hizmeti veren en iyi firmalar, en uygun fiyatlarla isimdustu.com da. İzmir 3D Modelleme ve CAD Hizmetleri konusundaki tüm firmalardan teklifleri topla, hangisiyle çalışacağına sen karar ver.

İzmir 3D Modelleme ve CAD Hizmetleri hizmeti için En İyi 3D Modelleme ve CAD Hizmetleri hizmet verenleri bulabilir, bu firmalardan teklifler alabilir, fiyatları karşılaştırıp ihtiyacınıza en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Eğer siz de 3D Modelleme ve CAD Hizmetleri hizmeti vermekteyseniz bu kategorimizde hizmet veren profili oluşturup insanların ihtiyaçlarına cevap verebilirsiniz.

img

Busenur Akkuş, Grafik Tasarımı

Grafik Tasarımı, Doğalgaz İç Tesisat Çizimleri
img

Markaroom

Web Tasarım, Web Yazılım, Tanıtım, Reklam, Baskı, Marka kimliği, Katalog, Broşür, Promosyon ürünleri, Fotoğraf çekimi vs. hizmetlerinin tümünü tek bir elden çıkartmak isteyenleri ofisimize bekleriz.
img

Hakmin

6 yıldan beri mimari tasarım yapıyorum..3 boyut modelleme , kat planı tasarlama , belediye projesi hazırlama işlerini yapabilirim.Otoket , archicad , sketchup , photoshop, lumion 3dsmax programlarını bilmekteyim.

Talebini Oluştur

İhtiyacın olan talebi bir kaç kısa soruda oluştur.

Teklifleri Topla

Talep ettiğin iş ile ilgili teklifleri topla.

Hizmet Al

Profilini ve daha önce yaptığı işleri inceleyerek ustanızı seçin.

Sosyal Medya

    facebook twitter google plus instagram