3E GROUP REKLAM / MATBAA

Hakkımızda

3E GROUP REKLAM / MATBAA olarak baskı & matbaa hizmetlerini üst düzey ekipmanlarımız ile sağlamaktayız. Broşür, kartvizit, afiş veya billboard gibi birçok çalışmayı Kocaeli alanında sunan ekibimiz, her geçen gün binlerce memnun müşteri referansı ile çıtasını yükseltmektedir. Siz de bu alanda üst düzey bir hizmet almak ve tamamen ekibimiz güvencesi altında yer alabilmek adına iletişim kurmaktan geri kalmayın. Izmit, Basiskele, Çayirova, Darica, Dilovasi, Kartepe, Gebze, Gölcük, Kandira, Karamürsel, Tütünçiftlik, Derince ve diğer alanları da kapsayan hizmetlerimiz ile taleplerinizi en kısa sürede yerine getiriyoruz.

3E GROUP REKLAM / MATBAA grafik tasarım hizmetlerini Kocaeli alanlarında sürdürmektedir. Alanında kullandığı lisanslı programlar ve aynı zamanda birinci sınıf ekipmanları ile taleplerinizin tam anlamıyla gerçekleşmesine olanak yaratmaktayız. Aynı zamanda Izmit, Basiskele, Çayirova, Darica, Dilovasi, Kartepe, Gebze, Gölcük, Kandira, Karamürsel, Tütünçiftlik, Derince alanında da ekibimiz ile kontak kurabileceğiniz gibi, böylesi bir hizmet ile beraber kurumsal çalışmalardan faydalanmanız adına buradayız. Tercihinizi hemen ekibimize yönlendirmek ve kalitesiyle öne çıkan bir firmadan hizmet alabilmek adına seçiminizi yapmaktan geri kalmayın.

3E GROUP REKLAM / MATBAA siz değerli kullanıcıları için promosyon kapsamı altında yer alan ürünleri tüm Türkiye geneline ulaştırmaktadır. Yaşam alanları veya işletmeleriniz için taleplerinizi yerine getirmek ve bu alanda üst düzey bir çalışmadan faydalanmanızı sağlamak adına sınırlarını Kocaeli alanına kadar genişletmektedir. Bu sayede kurumsal bir firmanın güvencesi altında yer alabilir, ürünleri çok daha hesaplı fiyatlardan, toptan veya tekil olarak sipariş edebilirsiniz. Izmit, Basiskele, Çayirova, Darica, Dilovasi, Kartepe, Gebze, Gölcük, Kandira, Karamürsel, Tütünçiftlik, Derince ve diğer ilçeler için anında ekibimiz ile kontağa geçebilirsiniz.

3E GROUP REKLAM / MATBAA, kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarını sunarak, sizlerin internet ortamlarında markanızı çok daha vurucu sloganlar ve bir marka ismi ile tanıtmanızı sağlıyor. Kocaeli alanında başlatılan bu hizmetler ile yüzlerce farklı memnun müşteri referansı edinen ekibimiz, firmanızın daha fazla tanınmasına ve müşteri kitlesine güven sunmasına aracılık etmektedir. Bu alanda profesyonel ekibimiz ile beraber beyin fırtınası yapıyor, hizmetleri Izmit, Basiskele, Çayirova, Darica, Dilovasi, Kartepe, Gebze, Gölcük, Kandira, Karamürsel, Tütünçiftlik, Derince ve civar ilçeler dahilinde kişilere aktarmaktan geri kalmıyoruz.

3E GROUP REKLAM / MATBAA olarak, kendi firmanızın veya ürününüzün temsil edileceği logo çalışmalarından faydalanmak ister misiniz? Artık gelişen teknoloji ile beraber pek çok işletme ve marka, kendi çatısı altında sunduğu hizmetleri bu tip ‘temsili logolar’ ile sunmaktadır. Kocaeli de yer alan ofisimiz ve onlarca farklı çalışanımız ile beraber logo tasarım konularına ilişkin taleplerinizi dinliyor, sizlere pek çok örneklendirme ile tam anlamıyla istediğiniz çalışmalardan faydalanmanızı sağlıyoruz. Izmit, Basiskele, Çayirova, Darica, Dilovasi, Kartepe, Gebze, Gölcük, Kandira, Karamürsel, Tütünçiftlik, Derince ve diğer ilçelerden anında hizmet almak adına ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

#firmaadi# sizler için tabela üretimleri sağlamaktadır. Tamamen ihtiyaçlarınıza uygun onlarca farklı alternatif sunan firma, bu sayede bütçelere hitap eden tabela çeşitleri ile kendi markanızı ve ticari kimliğinizi öne çıkartmanızı sağlıyor. Bu hizmetleri ilk olarak #bolgesehir# de başlatan ve kısa sürede marka değerini binlerce memnun müşteri referansı ile güçlendiren ekip, bu çıkışını #bolgeilce# alanlarında da son sürat devam ettirmektedir.Kocaeli - Izmit
Kocaeli - Basiskele
Kocaeli - Çayirova
Kocaeli - Darica
Kocaeli - Dilovasi
Kocaeli - Kartepe
Kocaeli - Gebze
Kocaeli - Gölcük
Kocaeli - Kandira
Kocaeli - Karamürsel
Kocaeli - Tütünçiftlik
Kocaeli - Derince
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram