Akbaş Elektrik

Hakkımızda

Akbaş Elektrik olarak profesyonel ekibimiz ile bilgisayar ve laptop tamiri hizmetlerini sağlamaktayız. Cihazlarınız ile ilgili yaşanan tüm arıza veya sorunları kısa sürede tespit edip, çözümler üreten ekibimiz bu sayede çok daha kısa sürede cihazlarınızı ilk gün ki kadar verimli kullanmanızı sağlıyor. Böylesi bir hizmeti İstanbul ve Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Kadiköy, Sancaktepe, Atasehir, Sultanbeyli, Maltepe alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz ile beraber elektronik cihazlarınız ile ilgili yaşadığınız tüm zorlu süreçleri gerinizde bırakabilirsiniz.

Akbaş Elektrik olarak elektrik tesisatı ve tamir işlerinizi profesyonel ekibimiz güvencesi ile sağlamaktayız. Sınırlarını İstanbul ve Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Kadiköy, Sancaktepe, Atasehir, Sultanbeyli, Maltepe alanlarına kadar genişleten ekibimiz, bu alanda talepte bulunan tüm yaşam alanı ve işletmelere anında hizmetlerini aktarmaktadır. Elektrik kaçağı, tesisatta yaşanan bozukluklar, şartel sorunları veya kablo çekilmesi / kablo yenilenmesi gibi birçok hizmet için anında bizimle kontağa geçebilirsiniz. Profesyonel dokunuşlar ile çalışma yapılan alanların çok daha elverişli bir hale dönüşmesine imkan yaratılıyor.

Akbaş Elektrik güvenlik kamerası sistemleri ile işletme ve yaşam alanlarının her an kayıt altında olmasını sağlıyor. Bilindiği gibi bu tip sistemler güvenliği sağlayabilmek ve beklenmedik bir hırsızlık gibi durumlarda kayıtları uygun yerlere sunabilmek adına tercih edilmektedir. Aynı zamanda işletmelerinizde personellerinizin işe olan ilgisini görebilmek ve buna bağlı çalışmalardan faydalanmanız adına İstanbul üzerinden hizmetler sunmaktayız. Başta Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Kadiköy, Sancaktepe, Atasehir, Sultanbeyli, Maltepe olmak üzere diğer tüm ilçeler için güvenlik hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Beykoz
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Sancaktepe
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Sultanbeyli
İstanbul - Maltepe
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram