AkifBiçek

Hakkımızda

AkifBiçek olarak web yazılım işlerinize profesyonel destek sağlamaktadır. Tüm kodlama teknikleri ve taleplerinizi yerine getirmek adına personel istihdamı sunan firmamız, İstanbul ve Aksu, Sultanbeyli, Sile, Kartal, Beylikdüzü, Silivri, Sancaktepe, Pendik, Avcilar, Bakirköy, Beyoglu, Büyükçekmece, Çekmeköy, Çatalca, Atasehir, Maltepe, Üsküdar, Tuzla, Ümraniye, Kadiköy, Beykoz, Sultangazi, Adalar, Esenyurt de başlattığı bu hizmetlerle kısa sürede markalaşmayı başarmıştır. PHP, HTML, Java ve diğer pek çok kodlama tekniğine hakim olan ekibimiz ile beraber kendi sektörünüzde ticari kimliğinizi en iyi şekilde temsil edecek web tasarımlarına sahip olabilirsiniz.

Özel masaüstü yazılım geliştirme hizmetlerini AkifBiçek üzerinden almak ister misiniz? İstanbul üzerinde başlattığımız bu hizmet, kısa sürede sınırlarını aştı ve binlerce farklı bireysel & kurumsal firma tarafından tercih edildi. Bu kapsamda Aksu, Sultanbeyli, Sile, Kartal, Beylikdüzü, Silivri, Sancaktepe, Pendik, Avcilar, Bakirköy, Beyoglu, Büyükçekmece, Çekmeköy, Çatalca, Atasehir, Maltepe, Üsküdar, Tuzla, Ümraniye, Kadiköy, Beykoz, Sultangazi, Adalar, Esenyurt ve civar ilçelerden alacağınız teknik destek hizmetleri ile beraber çok daha makul bir çalışmadan faydalanabilmek sizlerin elinde. Hemen ekibimiz ile kontak kurabilir, bu alanda yapılan örnek çalışmalara göz atabilir ve masaüstü yazılım hususunda personelimizden taleplerde bulunabilirsiniz.

AkifBiçek otomasyon yazılımları için kurduğu ekibi ile binlerce işin başarılı bir şekilde sonuçlanmasına fırsat tanıdı. Otomasyon Yazılımları üzerinden pek çok farklı kategoride hizmet sunan firmaları kıyaslayabilir ve her birinden teklif alabilirsiniz. Otomasyon yazılımları ile ilgili çalışmaları günümüzün ileri teknoloji programları ile sağlayan ekipler, İstanbul #Bolgeİlce# üzerinden başlattığı hizmet anlayışları ile kısa sürede tüm şehrin en fazla tercih edilen firması konumuna geldi.Antalya - Aksu
İstanbul - Sultanbeyli
İstanbul - Sile
İstanbul - Kartal
İstanbul - Beylikdüzü
İstanbul - Silivri
İstanbul - Sancaktepe
İstanbul - Pendik
İstanbul - Avcilar
İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Büyükçekmece
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Çatalca
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Maltepe
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Tuzla
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Beykoz
İstanbul - Sultangazi
İstanbul - Adalar
İstanbul - Esenyurt
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram