ALMİNA YÖNETİM DAN. TEM.İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ.

Hakkımızda

ALMİNA YÖNETİM DAN. TEM.İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ. olarak ev temizliği, işyeri temizliği, inşaat temizliği ve diğer pek çok hizmet çeşitlerinden faydalanmak ister misiniz? Konya de başlattığımız bu üst düzey hizmetlerle beraber pek çok kişi güvenilir bir hizmet ayrıcalığına erişme imkanına sahip oldu. Alanında uzman olan teknik kadromuz, birinci sınıf ekipmanlar ve temizlik malzemeleri ile siz değerli kullanıcıların çok daha hijyenik bir ortamda vakit geçirmesini sağlıyor. Beysehir, Seydisehir, Karatay, Meram, Selçuklu, Ahirli, Akören, Aksehir, Altinekin, Çeltik, Cihanbeyli, Bozkir, Çumra, Emirgazi, Derebucak, Doganhisar, Derbent, Eregli, Hadim, Güneysinir, Halkapinar, Ilgin, Hüyük, Kulu, Sarayönü, Tuzlukçu, Yalihüyük, Yunak, Taskent, Kadinhani, Karapinar ve civar ilçelerden hizmet elde etmek adına anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

ALMİNA YÖNETİM DAN. TEM.İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ. apartman temizliği konusunda alanının uzmanı olan ekibi ile üst düzey bir hizmete ulaşmanızı sağlıyor. Uzun yıllardan bu yana güvenilir hizmetlerini kişiler ile buluşturan ekibimiz, her geçen gün sınırlarını daha üst kapsamlara çekmekte ve bu alanda üst düzey bir hizmet ayrıcalığını kitleler ile buluşturmaktadır. Apartmanlarınızda yaşanan dönemsel temizlik işlerinizi Konya de kurumsal hizmetler sunan ekibimizden talep edebilirsiniz. Beysehir, Seydisehir, Karatay, Meram, Selçuklu, Ahirli, Akören, Aksehir, Altinekin, Çeltik, Cihanbeyli, Bozkir, Çumra, Emirgazi, Derebucak, Doganhisar, Derbent, Eregli, Hadim, Güneysinir, Halkapinar, Ilgin, Hüyük, Kulu, Sarayönü, Tuzlukçu, Yalihüyük, Yunak, Taskent, Kadinhani, Karapinar ve civar ilçeler için de bu hizmet ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

ALMİNA YÖNETİM DAN. TEM.İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ. inşaat sonrası temizlik işleri ile evlerin kaba pisliğini atmakta, yaşam alanlarını anahtar teslim sunarken ‘%100 hijyen’ garantisi ile tarafınıza ulaştırmaktadır. Konya ve Beysehir, Seydisehir, Karatay, Meram, Selçuklu, Ahirli, Akören, Aksehir, Altinekin, Çeltik, Cihanbeyli, Bozkir, Çumra, Emirgazi, Derebucak, Doganhisar, Derbent, Eregli, Hadim, Güneysinir, Halkapinar, Ilgin, Hüyük, Kulu, Sarayönü, Tuzlukçu, Yalihüyük, Yunak, Taskent, Kadinhani, Karapinar alanlarında başlatılan bu hizmetler kısa süre içerisinde pek çok kişi / kurumun dikkatini çekti. Bu noktada birinci sınıf malzeme kalitesi ile hijyeni garanti eden ekibimiz, aynı zamanda taleplerinizin yoğunluğuna göre personel istihdamları yaratmaktadır.

ALMİNA YÖNETİM DAN. TEM.İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ. olarak kurumsal işyerleri ve plazalar için dış cephe cam temizliği hizmetlerini sunmaktayız. Özel ekipmanlar ve birinci sınıf malzemeler ile Konya Beysehir, Seydisehir, Karatay, Meram, Selçuklu, Ahirli, Akören, Aksehir, Altinekin, Çeltik, Cihanbeyli, Bozkir, Çumra, Emirgazi, Derebucak, Doganhisar, Derbent, Eregli, Hadim, Güneysinir, Halkapinar, Ilgin, Hüyük, Kulu, Sarayönü, Tuzlukçu, Yalihüyük, Yunak, Taskent, Kadinhani, Karapinar alanlarında hizmet sunan ekibimiz, en kısa sürede tamamen hijyenik bir alana sahip olmanızı amaçlamaktadır. Uzun yıllardan bu yana sektörde önemli bir yer edinen ve aynı zamanda ekibini daimi olarak güçlendiren firmamız, bu sayede çok daha fazla kişi tarafından ortak tercih olmayı başarmıştır.

ALMİNA YÖNETİM DAN. TEM.İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ. işyeri ve ofis temizliği konusunda kurumsal hizmetlerini personel istihdamı yaratarak sağlıyor. Konya başta olmak üzere Beysehir, Seydisehir, Karatay, Meram, Selçuklu, Ahirli, Akören, Aksehir, Altinekin, Çeltik, Cihanbeyli, Bozkir, Çumra, Emirgazi, Derebucak, Doganhisar, Derbent, Eregli, Hadim, Güneysinir, Halkapinar, Ilgin, Hüyük, Kulu, Sarayönü, Tuzlukçu, Yalihüyük, Yunak, Taskent, Kadinhani, Karapinar alanında da ekibimizden teknik destek alabileceğiniz gibi, dip köşe yapılan temizlikler ile çok daha hijyenik ve bakterilerden arınmış bir ortamda personelleriniz ile çalışmalar sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak işletmelerin temizlenmesi, personellerin verimliliğini arttırır ve beklenmedik hastalıklara yakalanmalarını önler. Bu hizmetlerimizi profesyonel ekip dahilinde ele alabilmek açısından anında kontak kurabilirsiniz.

ALMİNA YÖNETİM DAN. TEM.İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ. çalışmalarını danışmanlık alanında pek çok kişi & kurum ile buluşturmaktadır. Bu kapsamda çok daha üst düzey bir hizmet ayrıcalığından faydalanmak ve aynı zamanda sınırlarını hep bir basamak önde tutan ekibimiz ile Konya de tüm danışmanlık ile alakalı teknik destek alabilirsiniz. Uzun yıllardan bu yana alanında uzman olan ekip ile çalışmalar sürdüren firmamız, Beysehir, Seydisehir, Karatay, Meram, Selçuklu, Ahirli, Akören, Aksehir, Altinekin, Çeltik, Cihanbeyli, Bozkir, Çumra, Emirgazi, Derebucak, Doganhisar, Derbent, Eregli, Hadim, Güneysinir, Halkapinar, Ilgin, Hüyük, Kulu, Sarayönü, Tuzlukçu, Yalihüyük, Yunak, Taskent, Kadinhani, Karapinar ‘ye kadar sınırlarını genişleterek, danışmanlık konularına ilişkin güvenilir bir hizmet ayrıcalığını ele almanızı sağlamaktadır.

Soba, şömine veya doğalgaz sobası ile ısınan evlerin zaman zaman baca temizliğinin yapılması, çok daha verimli bir ısıtıcıya ulaşmanızı sağlar. #firmaadi# kurumsal olarak başlattığı baca temizliği hizmetleri ile kısa sürede marka değerini daha fazla öne çıkartmayı başarmıştır. Siz de onlarca farklı personeli ile %100 sonuç alabileceğiniz ekibe #bolgesehir# alanlarından ulaşabilirsiniz. Başta #bolgeilce# olmak üzere diğer tüm ilçeler için baca temizliği hizmetleri verilmektedir.Konya - Beysehir
Konya - Seydisehir
Konya - Karatay
Konya - Meram
Konya - Selçuklu
Konya - Ahirli
Konya - Akören
Konya - Aksehir
Konya - Altinekin
Konya - Çeltik
Konya - Cihanbeyli
Konya - Bozkir
Konya - Çumra
Konya - Emirgazi
Konya - Derebucak
Konya - Doganhisar
Konya - Derbent
Konya - Eregli
Konya - Hadim
Konya - Güneysinir
Konya - Halkapinar
Konya - Ilgin
Konya - Hüyük
Konya - Kulu
Konya - Sarayönü
Konya - Tuzlukçu
Konya - Yalihüyük
Konya - Yunak
Konya - Taskent
Konya - Kadinhani
Konya - Karapinar