ALSA YAPI MİMARLIK

Hakkımızda

ALSA YAPI MİMARLIK olarak taleplerinize uygun mimari ve mühendislik çalışmalarını sizlere aktarmaktayız. Herhangi bir işletme veya yaşam alanlarının iç / dış dizaynlarına mimarlık çalışmaları veya diğer mühendislik taleplerine uygun donanımda ki mühendislerimizi yönlendirebilmek için Konya de hizmetinizdeyiz. Hemen taleplerinizi iletmek ve aynı zamanda profesyonel çalışmalardan faydalanabilmek adına Meram, Selçuklu, Karatay, Beysehir, Doganhisar, Güneysinir kapsamında bizlere ulaşabilirsiniz. En iyi fiyat teklifini sunan ve ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten firmamız ile kendinizi her an güvende hissedebilirsiniz.

İnşaat ve şantiye alanlarınız için ekip veya ekipman ihtiyaçları mı duyuyorsunuz? ALSA YAPI MİMARLIK inşaat ve tadilat alanlarına profesyonel ekibi ile hizmet sunmakta ve yurtdışından özel olarak tedarik edilmiş ekipmanları ile en doğru dokunuşları sağlamaktadır. Bu sayede taleplerinizin en kısa sürede tamamlanmasına ve Konya kapsamında bizlerin güvencesi ile hareket etmenize olanak sunmaktayız. Tercihinizi bu alanda yapabilir, anında ekibimiz ile kontak kurarak Meram, Selçuklu, Karatay, Beysehir, Doganhisar, Güneysinir ve civar ilçeler için teknik kadromuzdan hizmet alabilirsiniz.

Yaşam alanı ve işletmeler için parke / lamine çalışmaları çok fazla önemsenmektedir. İleri teknoloji yapı malzemelerini sunan ALSA YAPI MİMARLIK, sizler için güvenilir hizmetlerini alanında uzman teknik servisi ile sağlamaktadır. Konya de faaliyet gösteren teknik kadromuz burası ile sınırlı kalmıyor ve Meram, Selçuklu, Karatay, Beysehir, Doganhisar, Güneysinir alanlarına kadar genişleyerek, her geçen gün çok daha fazla kişi ve kurumdan talep almaktadır. Siz de hemen iletişime geçerek ekibimizden fiyat teklifi alabilir, parke ve lamine konusunda uzman olan teknik kadromuzun güvencesi altında yer alabilirsiniz.

ALSA YAPI MİMARLIK PVC, kapı ve pencere konusunda uzman olan teknik kadrosu ile taleplerinizin en kısa sürede yerine getirilmesine olanak yaratmaktadır. Çalışmalarını Konya alanında sürdüren ve her geçen gün bir kademe öne çıkan teknik kadromuz, bu alanda uzman çalışmaları ile kitleleri memnun etmektedir. Üst düzey bir hizmet ayrıcalığına bütünü ile ulaşmak ve Meram, Selçuklu, Karatay, Beysehir, Doganhisar, Güneysinir alanında da ekibini yönlendiren firmamız, tam anlamıyla hayalini kurduğunuz bir yaşam alanı ve işletmelere sahip olmanız için elverişli çalışmalarını sunuyor!

ALSA YAPI MİMARLIK olarak boya ustalarımızı yaşam alanlarınız ve işletmelerinize yönlendiriyor, en kısa sürede badana işlerinizin tamamlanmasına olanak yaratıyoruz. Konya ve Meram, Selçuklu, Karatay, Beysehir, Doganhisar, Güneysinir de başlattığımız profesyonel hizmetler ile beraber bu alanda pek çok kişinin taleplerine dönüş sağladık. Siz de hemen teknik servisimizden usta talebinde bulunmak ve aynı zamanda fiyat teklifi almak adına kontak kurabilirsiniz. Birinci sınıf ekipmanlar ve boyalar ile beraber çok daha uzun ömürlü, kullanışlı bir ortam zemini yaratmak parmaklarınızın ucunda!

#firmaadi# inşaat veya şantiye alanlarında olan hanelerin yanı sıra yenilenen binalar için karot beton delme işlemleri sağlamaktadır. Yurtdışından özel olarak temin edilmiş ürünlerle delme ve kesme işlemlerini sağlayan ekip, bu hizmetlerini #bolgesehir# alanlarında sürdürmektedir. Siz de hemen iletişim kurmak ve aynı zamanda hizmet seçeneklerini cazip bir fiyat garantisi ile elde etmek açısından anında #bolgeilce# üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

ALSA YAPI MİMARLIK olarak Çelik Konstrüksiyon Yapıların kurulum, dizayn, tasarımı ve malzeme tedariki işlemlerini sağlamaktayız. Bu hizmetleri ilk olarak Konya üzerinden başlatan ekibimiz, kısa sürede pek çok kişi tarafından tercih edilmiştir. Kendi yaşam alanlarınızı oluşturmak veya benzeri çalışmalardan faydalanabilmek adına işini kurumsallık çatısı altında kuran ekibimiz ile temasa geçebilirsiniz. Meram, Selçuklu, Karatay, Beysehir, Doganhisar, Güneysinir ve diğer ilçelerden talepler gerçekleştirebilir, üst düzey bir hizmete ulaşabilirsiniz.Konya - Meram
Konya - Selçuklu
Konya - Karatay
Konya - Beysehir
Konya - Doganhisar
Konya - Güneysinir
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram