Anılcan Öztürk

Hakkımızda

Anılcan Öztürk yaşam alanı ve işletmeleriniz için Zonguldak alanlarında alçı ve kartonpiyer hizmetleri sunmaktadır. İşinde uzman teknik kadromuz ile sadece bu alanda değil, ek olarak Zonguldak, Alapli, Çaycuma civarlarında sunduğumuz hizmetlerle beraber binlerce farklı kişinin yüzünü güldürmeyi başardık! Onlarca farklı çalışanımız ile taleplerinizi harfiyen dinliyor ve sizlere öneriler kapsamında bir sunum yaparak, tam anlamıyla hayalini kurduğunuz bir hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz.

Yaşam alanı ve işletmeler için parke / lamine çalışmaları çok fazla önemsenmektedir. İleri teknoloji yapı malzemelerini sunan Anılcan Öztürk, sizler için güvenilir hizmetlerini alanında uzman teknik servisi ile sağlamaktadır. Zonguldak de faaliyet gösteren teknik kadromuz burası ile sınırlı kalmıyor ve Zonguldak, Alapli, Çaycuma alanlarına kadar genişleyerek, her geçen gün çok daha fazla kişi ve kurumdan talep almaktadır. Siz de hemen iletişime geçerek ekibimizden fiyat teklifi alabilir, parke ve lamine konusunda uzman olan teknik kadromuzun güvencesi altında yer alabilirsiniz.

Anılcan Öztürk olarak boya ustalarımızı yaşam alanlarınız ve işletmelerinize yönlendiriyor, en kısa sürede badana işlerinizin tamamlanmasına olanak yaratıyoruz. Zonguldak ve Zonguldak, Alapli, Çaycuma de başlattığımız profesyonel hizmetler ile beraber bu alanda pek çok kişinin taleplerine dönüş sağladık. Siz de hemen teknik servisimizden usta talebinde bulunmak ve aynı zamanda fiyat teklifi almak adına kontak kurabilirsiniz. Birinci sınıf ekipmanlar ve boyalar ile beraber çok daha uzun ömürlü, kullanışlı bir ortam zemini yaratmak parmaklarınızın ucunda!

Anılcan Öztürk olarak hem yaşam alanları, hem de işletmeler için özel seramik mermer çalışmalarını sunmaktayız. Profesyonel ustalarımız ve birinci sınıf ekipmanlarımızın yanı sıra, Zonguldak alanında yüzlerce memnun müşteri referansı ile hizmetinizdeyiz. Bu alanda kurumsal hizmetlerin kapılarını aralamak adına Zonguldak, Alapli, Çaycuma de yer alan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede bulunduğunuz muhite gelen ve keşif çalışmalarını yapan ekibimiz, daha sonrasında bu ölçülere uygun olarak ürünleri sunmakta, kurulumları tamamlamaktadır.

Anılcan Öztürk inşaat sonrası temizlik işleri ile evlerin kaba pisliğini atmakta, yaşam alanlarını anahtar teslim sunarken ‘%100 hijyen’ garantisi ile tarafınıza ulaştırmaktadır. Zonguldak ve Zonguldak, Alapli, Çaycuma alanlarında başlatılan bu hizmetler kısa süre içerisinde pek çok kişi / kurumun dikkatini çekti. Bu noktada birinci sınıf malzeme kalitesi ile hijyeni garanti eden ekibimiz, aynı zamanda taleplerinizin yoğunluğuna göre personel istihdamları yaratmaktadır.

Anılcan Öztürk, halı yıkama hizmetlerini Zonguldak alanında müşteri kitlesi ile buluşturuyor. Özel halı yıkama cihazları ve temizlik malzemeleri ile halılarınızda kusursuzluğu yakalamak ve doğru bir teknikle bu hizmetlerden faydalanmak söz konusudur. İpek halılar, makine halıları, kilim ve diğer pek çok çeşit halı için özel yıkama malzemeleri bulunduran ekibimiz, Zonguldak, Alapli, Çaycuma üzerinden gelen taleplere en kısa sürede dönüş sağlamaktadır. Halılarınızı tarafınızdan alıyor, söylenen tarihlerde %100 hijyen garantisi ile teslim ediyoruz.Zonguldak - Zonguldak
Zonguldak - Alapli
Zonguldak - Çaycuma
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram