Ardam Danışmanlık

Hakkımızda

İnşaat ve şantiye alanlarınız için ekip veya ekipman ihtiyaçları mı duyuyorsunuz? Ardam Danışmanlık inşaat ve tadilat alanlarına profesyonel ekibi ile hizmet sunmakta ve yurtdışından özel olarak tedarik edilmiş ekipmanları ile en doğru dokunuşları sağlamaktadır. Bu sayede taleplerinizin en kısa sürede tamamlanmasına ve İstanbul kapsamında bizlerin güvencesi ile hareket etmenize olanak sunmaktayız. Tercihinizi bu alanda yapabilir, anında ekibimiz ile kontak kurarak Bakirköy, Bayrampasa, Sultanbeyli, Sile, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece, Sancaktepe, Çekmeköy, Atasehir, Tuzla, Ümraniye, Beşiktaş, Beyoglu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Kagithane, Küçükçekmece, Sariyer, Zeytinburnu, Esenler, Basaksehir, Sultangazi, Adalar, Kadiköy, Kartal, Üsküdar, Maltepe, Sisli, Bahçelievler, Bagcilar, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcilar, Güngören, Beykoz, Pendik ve civar ilçeler için teknik kadromuzdan hizmet alabilirsiniz.

Yaşam alanı ve işletmeler için parke / lamine çalışmaları çok fazla önemsenmektedir. İleri teknoloji yapı malzemelerini sunan Ardam Danışmanlık, sizler için güvenilir hizmetlerini alanında uzman teknik servisi ile sağlamaktadır. İstanbul de faaliyet gösteren teknik kadromuz burası ile sınırlı kalmıyor ve Bakirköy, Bayrampasa, Sultanbeyli, Sile, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece, Sancaktepe, Çekmeköy, Atasehir, Tuzla, Ümraniye, Beşiktaş, Beyoglu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Kagithane, Küçükçekmece, Sariyer, Zeytinburnu, Esenler, Basaksehir, Sultangazi, Adalar, Kadiköy, Kartal, Üsküdar, Maltepe, Sisli, Bahçelievler, Bagcilar, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcilar, Güngören, Beykoz, Pendik alanlarına kadar genişleyerek, her geçen gün çok daha fazla kişi ve kurumdan talep almaktadır. Siz de hemen iletişime geçerek ekibimizden fiyat teklifi alabilir, parke ve lamine konusunda uzman olan teknik kadromuzun güvencesi altında yer alabilirsiniz.

Ardam Danışmanlık olarak ev temizliği, işyeri temizliği, inşaat temizliği ve diğer pek çok hizmet çeşitlerinden faydalanmak ister misiniz? İstanbul de başlattığımız bu üst düzey hizmetlerle beraber pek çok kişi güvenilir bir hizmet ayrıcalığına erişme imkanına sahip oldu. Alanında uzman olan teknik kadromuz, birinci sınıf ekipmanlar ve temizlik malzemeleri ile siz değerli kullanıcıların çok daha hijyenik bir ortamda vakit geçirmesini sağlıyor. Bakirköy, Bayrampasa, Sultanbeyli, Sile, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece, Sancaktepe, Çekmeköy, Atasehir, Tuzla, Ümraniye, Beşiktaş, Beyoglu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Kagithane, Küçükçekmece, Sariyer, Zeytinburnu, Esenler, Basaksehir, Sultangazi, Adalar, Kadiköy, Kartal, Üsküdar, Maltepe, Sisli, Bahçelievler, Bagcilar, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcilar, Güngören, Beykoz, Pendik ve civar ilçelerden hizmet elde etmek adına anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ardam Danışmanlık apartman temizliği konusunda alanının uzmanı olan ekibi ile üst düzey bir hizmete ulaşmanızı sağlıyor. Uzun yıllardan bu yana güvenilir hizmetlerini kişiler ile buluşturan ekibimiz, her geçen gün sınırlarını daha üst kapsamlara çekmekte ve bu alanda üst düzey bir hizmet ayrıcalığını kitleler ile buluşturmaktadır. Apartmanlarınızda yaşanan dönemsel temizlik işlerinizi İstanbul de kurumsal hizmetler sunan ekibimizden talep edebilirsiniz. Bakirköy, Bayrampasa, Sultanbeyli, Sile, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece, Sancaktepe, Çekmeköy, Atasehir, Tuzla, Ümraniye, Beşiktaş, Beyoglu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Kagithane, Küçükçekmece, Sariyer, Zeytinburnu, Esenler, Basaksehir, Sultangazi, Adalar, Kadiköy, Kartal, Üsküdar, Maltepe, Sisli, Bahçelievler, Bagcilar, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcilar, Güngören, Beykoz, Pendik ve civar ilçeler için de bu hizmet ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Ardam Danışmanlık inşaat sonrası temizlik işleri ile evlerin kaba pisliğini atmakta, yaşam alanlarını anahtar teslim sunarken ‘%100 hijyen’ garantisi ile tarafınıza ulaştırmaktadır. İstanbul ve Bakirköy, Bayrampasa, Sultanbeyli, Sile, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece, Sancaktepe, Çekmeköy, Atasehir, Tuzla, Ümraniye, Beşiktaş, Beyoglu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Kagithane, Küçükçekmece, Sariyer, Zeytinburnu, Esenler, Basaksehir, Sultangazi, Adalar, Kadiköy, Kartal, Üsküdar, Maltepe, Sisli, Bahçelievler, Bagcilar, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcilar, Güngören, Beykoz, Pendik alanlarında başlatılan bu hizmetler kısa süre içerisinde pek çok kişi / kurumun dikkatini çekti. Bu noktada birinci sınıf malzeme kalitesi ile hijyeni garanti eden ekibimiz, aynı zamanda taleplerinizin yoğunluğuna göre personel istihdamları yaratmaktadır.

Ardam Danışmanlık işyeri ve ofis temizliği konusunda kurumsal hizmetlerini personel istihdamı yaratarak sağlıyor. İstanbul başta olmak üzere Bakirköy, Bayrampasa, Sultanbeyli, Sile, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece, Sancaktepe, Çekmeköy, Atasehir, Tuzla, Ümraniye, Beşiktaş, Beyoglu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Kagithane, Küçükçekmece, Sariyer, Zeytinburnu, Esenler, Basaksehir, Sultangazi, Adalar, Kadiköy, Kartal, Üsküdar, Maltepe, Sisli, Bahçelievler, Bagcilar, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcilar, Güngören, Beykoz, Pendik alanında da ekibimizden teknik destek alabileceğiniz gibi, dip köşe yapılan temizlikler ile çok daha hijyenik ve bakterilerden arınmış bir ortamda personelleriniz ile çalışmalar sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak işletmelerin temizlenmesi, personellerin verimliliğini arttırır ve beklenmedik hastalıklara yakalanmalarını önler. Bu hizmetlerimizi profesyonel ekip dahilinde ele alabilmek açısından anında kontak kurabilirsiniz.

Ardam Danışmanlık mobilya ve marangoz işlerinize doğru dokunuşlar yapmak ve birinci sınıf malzeme kalitesi ile özgün çalışmalardan faydalanmanızı sağlıyor. Aynı zamanda bozulmuş veya kırılmış olan mobilyalarınızın onarımlarını da gerçekleştiren ekibimiz, ilk gün ki kadar kullanışlı eşyalara sahip olmanızı amaçlamaktadır. Hemen İstanbul üzerinden kontak kurabilir, aynı zamanda Bakirköy, Bayrampasa, Sultanbeyli, Sile, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece, Sancaktepe, Çekmeköy, Atasehir, Tuzla, Ümraniye, Beşiktaş, Beyoglu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Kagithane, Küçükçekmece, Sariyer, Zeytinburnu, Esenler, Basaksehir, Sultangazi, Adalar, Kadiköy, Kartal, Üsküdar, Maltepe, Sisli, Bahçelievler, Bagcilar, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcilar, Güngören, Beykoz, Pendik de yer alan ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. İsimdustu.com güvencesi altında anında fiyat teklifleri almanız hedefleniyor.İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Sultanbeyli
İstanbul - Sile
İstanbul - Silivri
İstanbul - Çatalca
İstanbul - Büyükçekmece
İstanbul - Sancaktepe
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Tuzla
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Arnavutköy
İstanbul - Eyüp
İstanbul - Fatih
İstanbul - Gaziosmanpasa
İstanbul - Kagithane
İstanbul - Küçükçekmece
İstanbul - Sariyer
İstanbul - Zeytinburnu
İstanbul - Esenler
İstanbul - Basaksehir
İstanbul - Sultangazi
İstanbul - Adalar
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Kartal
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Maltepe
İstanbul - Sisli
İstanbul - Bahçelievler
İstanbul - Bagcilar
İstanbul - Beylikdüzü
İstanbul - Esenyurt
İstanbul - Avcilar
İstanbul - Güngören
İstanbul - Beykoz
İstanbul - Pendik
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram