Aydemir Web Hzimetleri

Sizde firmanızı internet ortamın da daha ileriye taşıyıp, sanal dünya da ki yerinizi uygun fiyatlarla hızla alın.

Hizmet Alanları / Bölgeleri

Hizmet Alanları:
İnternet Reklamcılığı, Web Tasarım, Yazılım Hizmetleri, Web Yazılım, Kurumsal Kimlik Tasarım, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal medya Danışmanlığı
İstanbul:
Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Kagithane, Küçükçekmece, Sariyer, Sisli, Zeytinburnu, Avcilar, Güngören, Bahçelievler, Bagcilar, Esenler, Basaksehir, Sultangazi

Aydemir Web Hzimetleri Hakkında

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ve internette sizi ve firmanızı başarıya taşıyacak tasarımlar ve yazılımlar yapmayı hedefleyip, hedefe ulaşma ilkesini benimsedik. Unutmayın ki sitenizi tasarlamak sizin elinizde. Üstelik bu isteğinize, kurumsal firmalarda olan ek ücretler bizde geçerli değil. Çünkü biz, yeniliklere ve öğrenmeye açık genç yazılımcılarız.

Mobil Uyumlu Profesyonel Web Sitesi

Web sitesi, sanal şubenizdir. Personel ve kira gibi masrafları yoktur. Sitenize bir kere ücret öder ömür boyu kullanırsınız. (Sadece yıllık domain ve hosting ücreti ödenir.)

İhtiyaçlarınız doğrultusun da ürün satışı, kurumsal kimlik gibi farklı site çeşitleri ile UYGUN FİYATLARA da hizmet vermekteyiz.

Sitelerimiz tamamen Responsive (mobil uyumlu) ve SEO uyumludur.#8203

Sitelerimiz de istekleriniz doğrultusun da düzenlemeler yapılmaktadır.

Reklam ve Sosyal Medya desteği verilmektedir.