Ayşen Uzan

Hakkımızda

Ayşen Uzan hizmetlerini İstanbul ilk sırada olmak üzere diğer Bakirköy, Bayrampasa, Beyoglu, Beşiktaş, Arnavutköy, Gaziosmanpasa, Kagithane, Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Esenyurt, Silivri, Sancaktepe, Ümraniye, Bahçelievler, Güngören, Avcilar, Basaksehir, Sariyer, Sisli, Üsküdar, Sultanbeyli, Zeytinburnu, Çekmeköy, Sile, Bagcilar, Tuzla alanlarında da sürdüren ekibimiz, kusursuz taşımacılık hizmetlerini Evden Eve Nakliyat üzerinden müşteri kitlesine sunuyor. Taşımacılık işlerini firmamız güvencesi altında son teknoloji ekipmanları dahilinde sağlayabilirsiniz. Asansörlü taşımacılık, özel ambalajlama sistemleri ile değerli eşyalarınızı güvende tutma gibi birçok küçük detayı göz önünde bulunduran kadromuz ile en ufak bir olumsuz etkenle karşılaşmadan hizmet elde etme kolaylığına sahip olun.

Ayşen Uzan olarak şehir içi taşımacılık hizmetlerini siz değerli müşteri kitlemize sunmaktayız. Bu alanda profesyonel teknik kadromuz, birinci sınıf filolarımız ve son model nakliye ekipmanları ile İstanbul de hizmetinizdeyiz. Ekibimiz sizler için sadece yaşam alanı taşımacılığı değil, aynı zamanda işletmelerinize uygun bir nakliye hizmetleri sunmaktan da geri kalmamaktadır. Başta Bakirköy, Bayrampasa, Beyoglu, Beşiktaş, Arnavutköy, Gaziosmanpasa, Kagithane, Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Esenyurt, Silivri, Sancaktepe, Ümraniye, Bahçelievler, Güngören, Avcilar, Basaksehir, Sariyer, Sisli, Üsküdar, Sultanbeyli, Zeytinburnu, Çekmeköy, Sile, Bagcilar, Tuzla olmak üzere diğer tüm ilçeler için hemen bizimle kontağa geçebilirsiniz.

Ayşen Uzan olarak işyeri ve ofis taşımacılığı hizmetlerine kurumsal dokunuşlar sağlıyoruz. Uzun dönemden bu yana yaşam alanları için nakliye hizmetleri sunan firmalar, işyeri ve ofis gibi ağır makine veya ürünlerin yer aldığı taşımacılık hizmetlerinde profesyonel destek sunamamaktadır. Sizlere İstanbul başta olmak üzere Bakirköy, Bayrampasa, Beyoglu, Beşiktaş, Arnavutköy, Gaziosmanpasa, Kagithane, Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Esenyurt, Silivri, Sancaktepe, Ümraniye, Bahçelievler, Güngören, Avcilar, Basaksehir, Sariyer, Sisli, Üsküdar, Sultanbeyli, Zeytinburnu, Çekmeköy, Sile, Bagcilar, Tuzla alanında da hizmetlerini aktaran ekibimiz sayesinde en ufak bir olumsuz etkenle karşılaşmadan, üst düzey hizmetlere erişebilme kolaylığına sahip olacaksınız.

Ayşen Uzan olarak uluslararası nakliyat hizmetlerini siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Yurtdışına taşınma planları olan kişiler, genelde Türkiye’de yer alan eşyalarını elden çıkartmayı düşünürler. İstanbul başta olmak üzere sizlere tüm ülkeler dahilinde kargo hizmetlerini sunan ekibimiz ile eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeden, nakliye hizmetlerinden faydalanabileceksiniz. Bakirköy, Bayrampasa, Beyoglu, Beşiktaş, Arnavutköy, Gaziosmanpasa, Kagithane, Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Esenyurt, Silivri, Sancaktepe, Ümraniye, Bahçelievler, Güngören, Avcilar, Basaksehir, Sariyer, Sisli, Üsküdar, Sultanbeyli, Zeytinburnu, Çekmeköy, Sile, Bagcilar, Tuzla alanlarında üst düzey hizmetlere ulaşabilmek ve nakliye konusunda güvenilir hizmetlerden faydalanmak adına anında iletişim kurabilirsiniz.

Ayşen Uzan ekibimiz, İstanbul civarında kargo ve kurye taleplerinizi çözüme ulaştırmak adına çalışmaktadır. Sınıfında yakaladığı başarı ortalaması ile markalaşan ekibimiz, aynı zamanda hizmetlerini Bakirköy, Bayrampasa, Beyoglu, Beşiktaş, Arnavutköy, Gaziosmanpasa, Kagithane, Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Esenyurt, Silivri, Sancaktepe, Ümraniye, Bahçelievler, Güngören, Avcilar, Basaksehir, Sariyer, Sisli, Üsküdar, Sultanbeyli, Zeytinburnu, Çekmeköy, Sile, Bagcilar, Tuzla alanlarına kadar genişleterek, tüm bireysel ve kurumsal kişi / kuruluşlardan gelen taleplere ek çözümler yaratmaktadır. Herhangi bir ürününüzün en kısa sürede transfer merkezine ulaşmasına öncülük tanıyan ekibimiz, taşımacılık konusunda başarısını hep bir basamak yukarı taşıyor.

Ayşen Uzan olarak elektronik eşya, gıda, kozmetik ve diğer pek çok ürünün gümrükleme işlemlerini sağlamaktayız. Hizmetlerini İstanbul de başlatan ve taleplerden sonra Bakirköy, Bayrampasa, Beyoglu, Beşiktaş, Arnavutköy, Gaziosmanpasa, Kagithane, Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Esenyurt, Silivri, Sancaktepe, Ümraniye, Bahçelievler, Güngören, Avcilar, Basaksehir, Sariyer, Sisli, Üsküdar, Sultanbeyli, Zeytinburnu, Çekmeköy, Sile, Bagcilar, Tuzla sınırlarına kadar genişleten kadromuz, bu sayede kitlelerin memnuniyetine odaklı bir çalışmanın öne çıkmasına yardımcı olmaktadır. Siz de hemen ekibimizden teknik destek almak ve taleplerinize uygun bir fiyat teklifi edinebilmek adına iletişime geçebilirsiniz. Gümrükleme konusunda ürün sınırlaması yapmıyor, dilediğiniz tüm ürünlerin yurtiçi ve yurtdışı ithalat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ayşen Uzan olarak depolama, paketleme ve kurye hizmetleri ile eşyalarınızın tarafımızca güvenlik altında tutulmasına, taşınma esnasında herhangi bir zarar gelmemesine olanak yaratmaktayız. Ayrıca İstanbul kapsamında depolama alanlarımızda eşyalarınızı tutabilecek, böylelikle taşınma öncesi kalabalık yaratan bu eşyalarınızın çok daha güvenli bir alanda tutulmasına olanak sağlayabileceksiniz. Sınırlarımızı Bakirköy, Bayrampasa, Beyoglu, Beşiktaş, Arnavutköy, Gaziosmanpasa, Kagithane, Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Esenyurt, Silivri, Sancaktepe, Ümraniye, Bahçelievler, Güngören, Avcilar, Basaksehir, Sariyer, Sisli, Üsküdar, Sultanbeyli, Zeytinburnu, Çekmeköy, Sile, Bagcilar, Tuzla ve civar ilçelere kadar genişletiyor, böylelikle üst düzey bir hizmetin kapılarını sonuna kadar aralamanıza yardımcı oluyoruz. Profesyonel ekibimizden 24 saat boyunca fiyat teklifi alabilirsiniz.İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Arnavutköy
İstanbul - Gaziosmanpasa
İstanbul - Kagithane
İstanbul - Eyüp
İstanbul - Fatih
İstanbul - Küçükçekmece
İstanbul - Esenyurt
İstanbul - Silivri
İstanbul - Sancaktepe
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Bahçelievler
İstanbul - Güngören
İstanbul - Avcilar
İstanbul - Basaksehir
İstanbul - Sariyer
İstanbul - Sisli
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Sultanbeyli
İstanbul - Zeytinburnu
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Sile
İstanbul - Bagcilar
İstanbul - Tuzla
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram