BEBEKTEPE KIR BAHÇESİ DÜĞÜN SALONU

ŞEHRİN EN GÜZEL YERİ : BEBEKTEPE KIR BAHÇESİ DÜĞÜN SALONU 200 KİŞİ İLE 2000 KİŞİ ARASI KIR DÜĞÜNÜNDE KAYSERİ DE ÖNCÜ.

Hizmet Alanları / Bölgeleri

Hizmet Alanları:
Düğün Salonu
Kayseri:
Melikgazi

BEBEKTEPE KIR BAHÇESİ DÜĞÜN SALONU Hakkında

Bebektepe Kır Bahçesi Düğün Salonu 1995 yılında girişimciliği ile hizmet hayatına başladı.
22. yılını kutladığı şu günlerde hizmet kalitesini müşterileriyle birlikte daha da ileriye taşıyor. Baştan aşağı yenilenen tesis çok görkemli bir hale getirilmiştir.

Yenilikçi, teknolojik altyapısı ve hizmet anlayışıyla fark yaratan mekân farklı konsepti, zengin hizmet seçenekleri sektörün öncüleri arasında yet almaktadır. Görüntü ve tasarım şıklığı ile kaliteli hizmet ilkesiyle sizlere unutulmaz zamanlar yaşatmayı hedefleyen Bebektepe Kır Bahçesi Düğün Salonu hizmet esnasında doğabilecek herhangi bir sorun anında ve büyük bir memnuniyetle çözümlemektedir.

Güler yüzlü personeli, kaliteli hizmeti ve natdüğün, sünnet ve organizasyonlarınızın her çeşit sunum ve paketleriyle müşterilerine en uygun fiyat avantajını bir arada sunan Bebektepe Kır Bahçesi Düğün Salonu böylelikle müşteri memnuniyetini öncelikle ilke ediniyor. 1995 yılından bugüne düğün, davet ve organizasyonları büyük bir özenle gerçekleştiren Bebektepe Kır Bahçesi Düğün Salonu, hayatınızın en güzel gününü unutulmaz kılmak için sizleri bekliyor.

2018 Yılı Sezonuna Eksiksiz hazırız. 2018 Yılı Rezervasyonlarınız için Mutlaka İletişime Geçiniz.