Berke Özdolap

Hakkımızda

Berke Özdolap olarak fotoğrafçılık hizmetlerinize en kısa sürede çözümler üretmekteyiz. Uzun yıllardan bu yana hizmetlerini aktaran ve başta düğün fotoğrafçılığı, mezuniyet fotoğrafçılığı, özel gün fotoğrafçılığı veya doğum günü fotoğrafçılığı gibi hizmetlere ilişkin İstanbul alanında üst düzey çalışmalar sağlamaktayız. Birinci sınıf ekipmanlarımız ve ideal bölge seçimleri sayesinde tam anlamıyla hayalini kurduğunuz fotoğraf çalışmalarının ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda ekibimizden Maltepe, Atasehir, Çekmeköy, Kadiköy, Fatih, Beşiktaş, Beyoglu, Adalar, Üsküdar, Ümraniye, Pendik, Kartal alanında da hizmet alabilirsiniz.

Berke Özdolap düğün fotoğrafçılığı hizmetleri ile özel günlerinize harika bir konsept oluşturmanızı sağlıyor. bu tip özel günleri unutulmaz kılabilmek ve her daim hatırlanacak olan objeler ile süslemek açısından hemen İstanbul de yer alan ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Yüzlerce memnun müşteri referansına sahip olan ekibimiz, birinci sınıf ekipmanları ve ürünleri ile çok daha donanımlı bir hizmetin kapılarını aralamanızı sağlamaktadır. Maltepe, Atasehir, Çekmeköy, Kadiköy, Fatih, Beşiktaş, Beyoglu, Adalar, Üsküdar, Ümraniye, Pendik, Kartal ile üstün bir hizmet ayrıcalığını sunuyoruz.

Berke Özdolap ekibimiz, uzun yıllardan bu yana dış çekim fotoğrafçılığı konusunda hizmetler vermektedir. Alanında başarılı bir ekibe sahip olan ve her koşulda kitlelerin üst sınıf bir hizmet anlayışını ele almalarına yardımcı oluyoruz. İstanbul üzerinde yer alan ofislerimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz. İsimdustu.com sitesi üzerinden fiyat teklifleri almak ve Maltepe, Atasehir, Çekmeköy, Kadiköy, Fatih, Beşiktaş, Beyoglu, Adalar, Üsküdar, Ümraniye, Pendik, Kartal ile özdeşleşen alanlarda dış çekimlerden faydalanmak istiyorsanız hemen irtibat kurabilirsiniz.İstanbul - Maltepe
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Fatih
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Adalar
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Pendik
İstanbul - Kartal
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram