Bilge Yıldız, Tıp Öğrencisinden Matematik ve İngilizce özel ders

Hakkımızda

Bilge Yıldız, Tıp Öğrencisinden Matematik ve İngilizce özel ders sizler için birçok farklı lisan ile ilgili dil dersleri sunmaktadır. İngilizce, Almanca, Arapça, İspanyolca ve dünya çapında geçerliliği olan birçok dil hizmetleri Ankara kapsamında kitlelere sunulmaktadır. Kendinizi eğitmek ve dil bilginizi yükselterek çok daha sosyal bir yaşantı kurmak tamamen sizlerin elinde! Yurtdışı seyahatlerinizde herhangi bir zorluk yaşamamak veya dil sınavları öncesi bilginizi pekiştirmek adına anında Yenimahalle, Çankaya ve diğer ilçelerden ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilge Yıldız, Tıp Öğrencisinden Matematik ve İngilizce özel ders olarak kendi alanında uzman ve farklı branşlara ayrılmış öğretmenler ile ilköğretim düzeyi derslere ilişkin eğitimler vermekteyiz. Ankara Yenimahalle, Çankaya de yer alan öğretmenlerimiz, talep ettiğiniz derslere istinaden müfredata uygun bir formatta ders içeriklerini ele alır ve kişinin bu konuda bilgi edinmesine yardımcı olur. Uzun senelerden bu yana öğretmenlik yapan geniş kadromuz ile beraber artık ilkokul düzeyinde ki derslerle alakalı pratikler yapmak ve çocuklarınız için alanında uzman bir eğitmenden faydalanmak mümkün!

Bilge Yıldız, Tıp Öğrencisinden Matematik ve İngilizce özel ders özel derslerinize uygun hocalar temin etmek açısından bir tık kadar uzağınızda! Özellikle sınav dönemleri için artık dershanelerin hizmet sunmaması, bu noktada bireysel hocalardan eğitim alan kişilerin daha fazla öne çıkmasına neden oluyor. Matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe ve çok daha fazlası ile ilgili ders alabilmek için hemen Ankara de yer alan teknik ekibimizden fiyat teklifi alın. İster hocanın evinde, ister kendi evinizde Yenimahalle, Çankaya ve diğer ilçeler için hocalarımızdan ders talep edebileceksiniz.Ankara - Yenimahalle
Ankara - Çankaya
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram