Büşra Alp, FEN MATEMATİK ÖZEL DERS

Hakkımızda

Büşra Alp, FEN MATEMATİK ÖZEL DERS olarak kendi alanında uzman ve farklı branşlara ayrılmış öğretmenler ile ilköğretim düzeyi derslere ilişkin eğitimler vermekteyiz. Kocaeli Izmit, Basiskele, Kartepe, Gölcük, Karamürsel, Tütünçiftlik, Derince de yer alan öğretmenlerimiz, talep ettiğiniz derslere istinaden müfredata uygun bir formatta ders içeriklerini ele alır ve kişinin bu konuda bilgi edinmesine yardımcı olur. Uzun senelerden bu yana öğretmenlik yapan geniş kadromuz ile beraber artık ilkokul düzeyinde ki derslerle alakalı pratikler yapmak ve çocuklarınız için alanında uzman bir eğitmenden faydalanmak mümkün!

Büşra Alp, FEN MATEMATİK ÖZEL DERS özel derslerinize uygun hocalar temin etmek açısından bir tık kadar uzağınızda! Özellikle sınav dönemleri için artık dershanelerin hizmet sunmaması, bu noktada bireysel hocalardan eğitim alan kişilerin daha fazla öne çıkmasına neden oluyor. Matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe ve çok daha fazlası ile ilgili ders alabilmek için hemen Kocaeli de yer alan teknik ekibimizden fiyat teklifi alın. İster hocanın evinde, ister kendi evinizde Izmit, Basiskele, Kartepe, Gölcük, Karamürsel, Tütünçiftlik, Derince ve diğer ilçeler için hocalarımızdan ders talep edebileceksiniz.


Büşra Alp, FEN MATEMATİK ÖZEL DERS olarak sınav dönemlerinden önce Türkçe bilgisi yetersiz olan kişilere, alanında donanımlı hocalarımız ile hizmet sunmaktayız. Bu sayede dilediğiniz gibi bir ders sürecinden faydalanmak ve müfredata uygun konulara hakim olabilmeniz açısından Kocaeli ‘de hizmetinizdeyiz! Bu bölgede öne çıkan Izmit, Basiskele, Kartepe, Gölcük, Karamürsel, Tütünçiftlik, Derince ve diğer tüm ilçelerden hoca temin etmek, geride kaldığınız konular ile ilgili bir hizmet almak ve çok daha kapsamlı çalışmalardan faydalanmak tamamen sizlerin elinde.Kocaeli - Izmit
Kocaeli - Basiskele
Kocaeli - Kartepe
Kocaeli - Gölcük
Kocaeli - Karamürsel
Kocaeli - Tütünçiftlik
Kocaeli - Derince
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram