CAN CATERİNG

Hakkımızda

Merhabalar ,Öncelikle Can Catering’ e ilginiz için teşekkürler.Sizlere kolaylık ve pratiklik sağlamak amacıyla öğle saatlerinde firmanıza 3 çeşit sıcak ve 1 çeşit soğuk yardımcı yemek olarak hizmetimizi sunmak isteriz.


Yemeklerimiz 10:00 - 12:30 arasında servis seti ve gurme ekmeklerimizle birlikte teslim edilmekte, özel dayanıklı termo kutusu (10+ kişi üzeri için) sayesinde 2 saate kadar sıcak kalmaktadır.


Can Catering olarak ayrıca sizlere kahvaltı ve akşam yemeği gibi hizmetler de sunduğumuzu belirtmek

isteriz . ( Detaylı bilgi için satış uzmanımızdan destek alabilirsiniz. )Ayrıca anlaşmaya bağlı olarak eleman , yemek servislerinde gerekli görülen servis tepsileri , kumaş masa örtüleri ,masa üstü servis takımları , endüstriyel bulaşık makinaları ve tüm masa üstü sarf malzemeleri (peçete , kürdan, ketçap , limon , limonsuyu , zeytinyağı , sirke , tuz, baharatlar vb. ) Can Catering tarafından eksiksiz olarak sizlere temin ediyor olacağız.Yemeklerimizi ev usulüne göre hazırlamakta, bulyon, kıvam arttırıcı vs. gibi katkı maddeleri kullanmadığımızı belirtmek isteriz.Aylık yemek mönülerimiz Can Catering bünyesinde çalışan gıda mühendisleri ve konusunda uzman aşçılar tarafınıdan hazırlanıp sizlere sunulmaktadır.


Uzmanlık Alanları


İstanbul - Beykoz
İstanbul - Pendik
İstanbul - Tuzla
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Maltepe
İstanbul - Sancaktepe
İstanbul - Sultanbeyli
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Kartal
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram