C&E Teknik

Hakkımızda

C&E Teknik olarak profesyonel ekibimiz ile bilgisayar ve laptop tamiri hizmetlerini sağlamaktayız. Cihazlarınız ile ilgili yaşanan tüm arıza veya sorunları kısa sürede tespit edip, çözümler üreten ekibimiz bu sayede çok daha kısa sürede cihazlarınızı ilk gün ki kadar verimli kullanmanızı sağlıyor. Böylesi bir hizmeti Adana ve Seyhan, Yüregir, Sariçam, Çukurova alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz ile beraber elektronik cihazlarınız ile ilgili yaşadığınız tüm zorlu süreçleri gerinizde bırakabilirsiniz.

C&E Teknik olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi ve diğer tüm beyaz eşyalarınıza teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimizi Adana de başlatarak kısa sürede kitlelerce ilgi görmeyi başardık. Profesyonel dokunuşları ile ürünlerinizi ilk gün ki kadar verimli kullanmanıza imkan sunan ekibimiz, aynı zamanda orijinal parça değişimleri ve onarım gibi süreçleri de aktarmaktadır. Seyhan, Yüregir, Sariçam, Çukurova ve diğer ilçeler için teknik servis talebinde bulunmak adına anında iletişim kurabilirsiniz.

C&E Teknik olarak hem yaşam alanları, hem de işletmelerin vazgeçilmezi olan yazıcı & fotokopi makineleri ile alakalı yaşadığınız soruların en kısa sürede gidermekteyiz. Kartuşa bağlı problem, fotokopilerde yaşanan basım hataları veya sistemin ara yüzünde yer alan bozuklukları giderebilmek için Adana alanında maksimum bir hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz. Tercihinizi bu alanda yapmak ve güvenilir bir hizmet ayrıcalığına ulaşabilmek adına başta Seyhan, Yüregir, Sariçam, Çukurova olmak üzere anında bizimle kontak kurabilirsiniz.

C&E Teknik olarak tüm klima markalarına ilişkin teknik servis hizmetleri sunuyor, başta bakım olmak üzere onarım ve parça değişimi gibi hizmetleri de sağlıyoruz. Adana de başlattığımız bu hizmet kısa sürede yoğun rağbet gördü ve sınırları Seyhan, Yüregir, Sariçam, Çukurova alanlarına kadar genişlettik. Böylelikle pek çok markaya ait klima sorunlarınızı gidermek ve ürünlerinizi ilk gün ki kadar yüksek verimle kullanmanızı sağlamayı garanti ediyoruz.

C&E Teknik güvenlik kamerası sistemleri ile işletme ve yaşam alanlarının her an kayıt altında olmasını sağlıyor. Bilindiği gibi bu tip sistemler güvenliği sağlayabilmek ve beklenmedik bir hırsızlık gibi durumlarda kayıtları uygun yerlere sunabilmek adına tercih edilmektedir. Aynı zamanda işletmelerinizde personellerinizin işe olan ilgisini görebilmek ve buna bağlı çalışmalardan faydalanmanız adına Adana üzerinden hizmetler sunmaktayız. Başta Seyhan, Yüregir, Sariçam, Çukurova olmak üzere diğer tüm ilçeler için güvenlik hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

#firmaadi# kendi alanında oluşturduğu ekibi ile tüm markaları kapsayan tabletlerin tamir / onarım işlemlerini sağlıyor. #bolgesehir# de yer alan teknik servisimizi ziyaret ederek cihazlarınızın orijinal parça değişimi, onarımı ve tamiratını gerçekleştirebilirsiniz. İlk gün kadar kullanışlı cihazlara yeniden kavuşmak ve bu alanda üst düzey bir hizmeti elde etmeniz açısından #bolgeilce# başta olmak üzere diğer tüm ilçelerden tarafımıza ulaşabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.Adana - Seyhan
Adana - Yüregir
Adana - Sariçam
Adana - Çukurova
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram