Cep inşaat

Hakkımızda

Cep inşaat yaşam alanı ve işletmeleriniz için Mersin alanlarında alçı ve kartonpiyer hizmetleri sunmaktadır. İşinde uzman teknik kadromuz ile sadece bu alanda değil, ek olarak Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Mezitli, Anamur, Aydincik, Bozyazi, Çamliyayla, Mut, Tarsus, Erdemli, Gülnar(Gülpinar), Silifke civarlarında sunduğumuz hizmetlerle beraber binlerce farklı kişinin yüzünü güldürmeyi başardık! Onlarca farklı çalışanımız ile taleplerinizi harfiyen dinliyor ve sizlere öneriler kapsamında bir sunum yaparak, tam anlamıyla hayalini kurduğunuz bir hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz.

Cep inşaat elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey ekipmanları, özel ve günümüzde çok yoğun rağbet gören ürünleri ile Mersin de hizmetlerini sunmaktadır. Aynı zamanda teknik servis ağı sunarak sizlerin ev veya işyerlerinde yaşanan tüm elektrik işlerinize en kısa sürede çözümler üreten ekibimiz, bu hizmetlerinde sınırlı kalmıyor; Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Mezitli, Anamur, Aydincik, Bozyazi, Çamliyayla, Mut, Tarsus, Erdemli, Gülnar(Gülpinar), Silifke alanlarına kadar genişleterek tam anlamıyla istediğiniz çözümleri ele almanıza yardımcı oluyor. Siz de hemen ekibimiz ile iletişim kurabilir, elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey bir hizmeti yakalayabilirsiniz.

İşletme veya yaşam alanlarınızda cam / camcı hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, Cep inşaat olarak isteklerinizi en kısa sürede sonuca ulaştırmaktayız. İşinde uzman olan teknik kadromuz ile Mersin başta olmak üzere Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Mezitli, Anamur, Aydincik, Bozyazi, Çamliyayla, Mut, Tarsus, Erdemli, Gülnar(Gülpinar), Silifke alanlarında da hizmet sunuyoruz. Bu sayede cam kaplama, cam değişimi, ayna değişimi veya özel aparatlar ile sabitleme işlemleri gibi ayrıcalıklı taleplerinizi ekibimize ulaştırın. En kısa sürede bulunduğunuz muhite gelen ekibimiz, ürünleri ulaştırmakta ve kurulumlarını gerçekleştirmektedir.

Cep inşaat olarak doğalgaz tesisat işlerinizi en kısa sürede çözümle buluşturuyoruz. Uzun dönemden bu yana yaşam alanlarının ısıtma sistemi olarak görülen doğalgaz, çoğu zaman çeşitli sebeplerden dolayı sorunlar yaşatabilmektedir. Gaz kaçakları, kombiye ısı vermeme veya verimli çalışmama gibi durumlardan sebep Mersin ve Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Mezitli, Anamur, Aydincik, Bozyazi, Çamliyayla, Mut, Tarsus, Erdemli, Gülnar(Gülpinar), Silifke hizmetlerini tarafımızdan talep edebilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede bulunduğunuz muhite gelecek, tespitleri sağlayacak ve bu alanda kurumsal bir hizmetten faydalanmanıza olanak yaratacaktır.

Cep inşaat olarak taleplerinize uygun mimari ve mühendislik çalışmalarını sizlere aktarmaktayız. Herhangi bir işletme veya yaşam alanlarının iç / dış dizaynlarına mimarlık çalışmaları veya diğer mühendislik taleplerine uygun donanımda ki mühendislerimizi yönlendirebilmek için Mersin de hizmetinizdeyiz. Hemen taleplerinizi iletmek ve aynı zamanda profesyonel çalışmalardan faydalanabilmek adına Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Mezitli, Anamur, Aydincik, Bozyazi, Çamliyayla, Mut, Tarsus, Erdemli, Gülnar(Gülpinar), Silifke kapsamında bizlere ulaşabilirsiniz. En iyi fiyat teklifini sunan ve ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten firmamız ile kendinizi her an güvende hissedebilirsiniz.

İnşaat ve şantiye alanlarınız için ekip veya ekipman ihtiyaçları mı duyuyorsunuz? Cep inşaat inşaat ve tadilat alanlarına profesyonel ekibi ile hizmet sunmakta ve yurtdışından özel olarak tedarik edilmiş ekipmanları ile en doğru dokunuşları sağlamaktadır. Bu sayede taleplerinizin en kısa sürede tamamlanmasına ve Mersin kapsamında bizlerin güvencesi ile hareket etmenize olanak sunmaktayız. Tercihinizi bu alanda yapabilir, anında ekibimiz ile kontak kurarak Akdeniz, Yenisehir, Toroslar, Mezitli, Anamur, Aydincik, Bozyazi, Çamliyayla, Mut, Tarsus, Erdemli, Gülnar(Gülpinar), Silifke ve civar ilçeler için teknik kadromuzdan hizmet alabilirsiniz.Mersin - Akdeniz
Mersin - Yenisehir
Mersin - Toroslar
Mersin - Mezitli
Mersin - Anamur
Mersin - Aydincik
Mersin - Bozyazi
Mersin - Çamliyayla
Mersin - Mut
Mersin - Tarsus
Mersin - Erdemli
Mersin - Gülnar(Gülpinar)
Mersin - Silifke
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram