Ceren Aslan

Hakkımızda

Ceren Aslan olarak kendi alanında uzman ve farklı branşlara ayrılmış öğretmenler ile ilköğretim düzeyi derslere ilişkin eğitimler vermekteyiz. İstanbul Beşiktaş, Beyoglu, Kagithane, Sariyer, Sisli, Ümraniye, Kadiköy, Eyüp, Fatih de yer alan öğretmenlerimiz, talep ettiğiniz derslere istinaden müfredata uygun bir formatta ders içeriklerini ele alır ve kişinin bu konuda bilgi edinmesine yardımcı olur. Uzun senelerden bu yana öğretmenlik yapan geniş kadromuz ile beraber artık ilkokul düzeyinde ki derslerle alakalı pratikler yapmak ve çocuklarınız için alanında uzman bir eğitmenden faydalanmak mümkün!

Ceren Aslan özel derslerinize uygun hocalar temin etmek açısından bir tık kadar uzağınızda! Özellikle sınav dönemleri için artık dershanelerin hizmet sunmaması, bu noktada bireysel hocalardan eğitim alan kişilerin daha fazla öne çıkmasına neden oluyor. Matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe ve çok daha fazlası ile ilgili ders alabilmek için hemen İstanbul de yer alan teknik ekibimizden fiyat teklifi alın. İster hocanın evinde, ister kendi evinizde Beşiktaş, Beyoglu, Kagithane, Sariyer, Sisli, Ümraniye, Kadiköy, Eyüp, Fatih ve diğer ilçeler için hocalarımızdan ders talep edebileceksiniz.


Ceren Aslan olarak sınav dönemlerinden önce Türkçe bilgisi yetersiz olan kişilere, alanında donanımlı hocalarımız ile hizmet sunmaktayız. Bu sayede dilediğiniz gibi bir ders sürecinden faydalanmak ve müfredata uygun konulara hakim olabilmeniz açısından İstanbul ‘de hizmetinizdeyiz! Bu bölgede öne çıkan Beşiktaş, Beyoglu, Kagithane, Sariyer, Sisli, Ümraniye, Kadiköy, Eyüp, Fatih ve diğer tüm ilçelerden hoca temin etmek, geride kaldığınız konular ile ilgili bir hizmet almak ve çok daha kapsamlı çalışmalardan faydalanmak tamamen sizlerin elinde.İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Kagithane
İstanbul - Sariyer
İstanbul - Sisli
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Eyüp
İstanbul - Fatih
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram