CEVHER TEMİZLİK

  • CEVHER TEMİZLİK - Foto - 1
CEVHER TEMİZLİK - Foto - 1

Hakkımızda

CEVHER TEMİZLİK olarak ev temizliği, işyeri temizliği, inşaat temizliği ve diğer pek çok hizmet çeşitlerinden faydalanmak ister misiniz? Hatay de başlattığımız bu üst düzey hizmetlerle beraber pek çok kişi güvenilir bir hizmet ayrıcalığına erişme imkanına sahip oldu. Alanında uzman olan teknik kadromuz, birinci sınıf ekipmanlar ve temizlik malzemeleri ile siz değerli kullanıcıların çok daha hijyenik bir ortamda vakit geçirmesini sağlıyor. Antakya, Altinözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, Iskenderun, Kirikhan, Kumlu, Samandag, Yayladagi, Reyhanli ve civar ilçelerden hizmet elde etmek adına anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

CEVHER TEMİZLİK apartman temizliği konusunda alanının uzmanı olan ekibi ile üst düzey bir hizmete ulaşmanızı sağlıyor. Uzun yıllardan bu yana güvenilir hizmetlerini kişiler ile buluşturan ekibimiz, her geçen gün sınırlarını daha üst kapsamlara çekmekte ve bu alanda üst düzey bir hizmet ayrıcalığını kitleler ile buluşturmaktadır. Apartmanlarınızda yaşanan dönemsel temizlik işlerinizi Hatay de kurumsal hizmetler sunan ekibimizden talep edebilirsiniz. Antakya, Altinözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, Iskenderun, Kirikhan, Kumlu, Samandag, Yayladagi, Reyhanli ve civar ilçeler için de bu hizmet ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

CEVHER TEMİZLİK inşaat sonrası temizlik işleri ile evlerin kaba pisliğini atmakta, yaşam alanlarını anahtar teslim sunarken ‘%100 hijyen’ garantisi ile tarafınıza ulaştırmaktadır. Hatay ve Antakya, Altinözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, Iskenderun, Kirikhan, Kumlu, Samandag, Yayladagi, Reyhanli alanlarında başlatılan bu hizmetler kısa süre içerisinde pek çok kişi / kurumun dikkatini çekti. Bu noktada birinci sınıf malzeme kalitesi ile hijyeni garanti eden ekibimiz, aynı zamanda taleplerinizin yoğunluğuna göre personel istihdamları yaratmaktadır.

CEVHER TEMİZLİK olarak kurumsal işyerleri ve plazalar için dış cephe cam temizliği hizmetlerini sunmaktayız. Özel ekipmanlar ve birinci sınıf malzemeler ile Hatay Antakya, Altinözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, Iskenderun, Kirikhan, Kumlu, Samandag, Yayladagi, Reyhanli alanlarında hizmet sunan ekibimiz, en kısa sürede tamamen hijyenik bir alana sahip olmanızı amaçlamaktadır. Uzun yıllardan bu yana sektörde önemli bir yer edinen ve aynı zamanda ekibini daimi olarak güçlendiren firmamız, bu sayede çok daha fazla kişi tarafından ortak tercih olmayı başarmıştır.

CEVHER TEMİZLİK, halı yıkama hizmetlerini Hatay alanında müşteri kitlesi ile buluşturuyor. Özel halı yıkama cihazları ve temizlik malzemeleri ile halılarınızda kusursuzluğu yakalamak ve doğru bir teknikle bu hizmetlerden faydalanmak söz konusudur. İpek halılar, makine halıları, kilim ve diğer pek çok çeşit halı için özel yıkama malzemeleri bulunduran ekibimiz, Antakya, Altinözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, Iskenderun, Kirikhan, Kumlu, Samandag, Yayladagi, Reyhanli üzerinden gelen taleplere en kısa sürede dönüş sağlamaktadır. Halılarınızı tarafınızdan alıyor, söylenen tarihlerde %100 hijyen garantisi ile teslim ediyoruz.

CEVHER TEMİZLİK işyeri ve ofis temizliği konusunda kurumsal hizmetlerini personel istihdamı yaratarak sağlıyor. Hatay başta olmak üzere Antakya, Altinözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, Iskenderun, Kirikhan, Kumlu, Samandag, Yayladagi, Reyhanli alanında da ekibimizden teknik destek alabileceğiniz gibi, dip köşe yapılan temizlikler ile çok daha hijyenik ve bakterilerden arınmış bir ortamda personelleriniz ile çalışmalar sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak işletmelerin temizlenmesi, personellerin verimliliğini arttırır ve beklenmedik hastalıklara yakalanmalarını önler. Bu hizmetlerimizi profesyonel ekip dahilinde ele alabilmek açısından anında kontak kurabilirsiniz.

CEVHER TEMİZLİK kurumsal ekibiyle beraber işletmeleriniz, yaşam alanlarınız veya büyük binalarınızın cam temizleme işlemlerini sağlamaktadır. Hatay ‘i kapsayan bu hizmetimiz, özel ekipmanların kullanımı ve yurtdışından özel olarak tedarik edilmiş malzemeler ile işlemlerden yüksek performans almanızı sağlıyor. yüzlerce memnun müşteri referansını elinde barındıran ekip, her geçen gün sınırlarını genişletmekte ve başta Antakya, Altinözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, Iskenderun, Kirikhan, Kumlu, Samandag, Yayladagi, Reyhanli olmak üzere diğer pek çok ilçeden hizmetleri elde edebilmektedir.Hatay - Antakya
Hatay - Altinözü
Hatay - Belen
Hatay - Dörtyol
Hatay - Erzin
Hatay - Hassa
Hatay - Iskenderun
Hatay - Kirikhan
Hatay - Kumlu
Hatay - Samandag
Hatay - Yayladagi
Hatay - Reyhanli
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram