Cevre Bilişim Ticaret A.Ş

Cevre Kamera Sistemleri

Hizmet Alanları / Bölgeleri

Hizmet Alanları:
Elektrik - Aydınlatma
İstanbul:
Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Kagithane, Küçükçekmece, Sariyer, Sisli, Zeytinburnu, Avcilar, Güngören, Bahçelievler, Bagcilar, Esenler, Basaksehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Beykoz, Kadiköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Maltepe, Atasehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Sile, Sultanbeyli

Cevre Bilişim Ticaret A.Ş Hakkında

Firmamız elektronik güvenlik sistemleri konusunda kurulduğu günden bu yana sektörde gerçekleştirmiş olduğu projeler ile uzmanlaşmış bir proje taahhüt firmasıdır. Gerek özel sektör gerekse kamu sektöründeki kurum ve işletmeler, endüstriyel tesisler, konut ve işyerleri, zincir işletmeler ve benzerlerine kaliteli bir hizmet sunmak firmamızın temel prensibidir ve kuruluş amacıdır. Bu çerçevede elektronik güvenlik sistemleri üzerine tecrübesi, müşteri portföyü ve profesyonel ekibi ile sektörde hizmet vermektedir.

Çevre Bilişim Sistemleri tecrübesi ve teknik personeli ile müşteri ihtiyacının tespitini, saha keşfini, proje uygulamalarını ve satış sonrası servis hizmetlerini sorunsuz çalışacak bir sistem haline getirilmesi amacı ile uluslar arası standartlarda uygun hizmet vermektedir. Tecrübemiz ve kaliteli ürün portföyümüz ile sektörde entegre sistemler yerine getirmekteyiz. Bu sebepten ötürü CCTV, Yangın, Access (Kartlı Geçiş) ve Hırsız İhbar Sistemlerinin, gelişmiş ve gelişmekte olan Network tabanlı sistemlerinin entegrasyonunu teknolojinin hızlı gelişimine ayak uydurarak projelerde uygulamaya ve geliştirmeye devam etmektedir.