comprehensive

Hakkımızda

comprehensive ekibimiz, İstanbul civarında kargo ve kurye taleplerinizi çözüme ulaştırmak adına çalışmaktadır. Sınıfında yakaladığı başarı ortalaması ile markalaşan ekibimiz, aynı zamanda hizmetlerini Bakirköy, Zeytinburnu, Bayrampasa, Beşiktaş, Sisli, Bahçelievler, Beyoglu, Güngören, Bagcilar, Esenler, Fatih, Küçükçekmece, Eyüp alanlarına kadar genişleterek, tüm bireysel ve kurumsal kişi / kuruluşlardan gelen taleplere ek çözümler yaratmaktadır. Herhangi bir ürününüzün en kısa sürede transfer merkezine ulaşmasına öncülük tanıyan ekibimiz, taşımacılık konusunda başarısını hep bir basamak yukarı taşıyor.

comprehensive olarak profesyonel ekibimiz ile bilgisayar ve laptop tamiri hizmetlerini sağlamaktayız. Cihazlarınız ile ilgili yaşanan tüm arıza veya sorunları kısa sürede tespit edip, çözümler üreten ekibimiz bu sayede çok daha kısa sürede cihazlarınızı ilk gün ki kadar verimli kullanmanızı sağlıyor. Böylesi bir hizmeti İstanbul ve Bakirköy, Zeytinburnu, Bayrampasa, Beşiktaş, Sisli, Bahçelievler, Beyoglu, Güngören, Bagcilar, Esenler, Fatih, Küçükçekmece, Eyüp alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz ile beraber elektronik cihazlarınız ile ilgili yaşadığınız tüm zorlu süreçleri gerinizde bırakabilirsiniz.

comprehensive olarak cep telefonu tamiri hizmetlerinde çığır açıyoruz. %100 orijinal yedek parça barındıran ve aynı zamanda cihazlarınıza en doğru dokunuşları sunarak, arızaların giderilmesine olanak yaratan ekibimiz ile her daim güvendesiniz! Hizmetlerini İstanbul alanında sürdüren ve kıstasını Bakirköy, Zeytinburnu, Bayrampasa, Beşiktaş, Sisli, Bahçelievler, Beyoglu, Güngören, Bagcilar, Esenler, Fatih, Küçükçekmece, Eyüp alanlarına kadar genişleten teknik kadromuzdan bir hizmet elde etmek adına anında iletişim kurmaktan geri kalmayın. iPhone, Samsung, HTC, Sony, LG ve diğer pek çok telefon modeli ile ilgili kusursuz çalışmaları sunuyor; sizleri her aşamada garanti kapsamı altında tutuyoruz.

comprehensive tüm elektronik cihazlarınızın tamir, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. İstanbul alanında başlatılan bu hizmet, kısa sürede pek çok il ve ilçeden rağbet gördü. Sınırlarını Bakirköy, Zeytinburnu, Bayrampasa, Beşiktaş, Sisli, Bahçelievler, Beyoglu, Güngören, Bagcilar, Esenler, Fatih, Küçükçekmece, Eyüp alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz sayesinde alanında profesyonel olan ekibimizden en kısa sürede onarım ve tamir işlemlerine istinaden bir hizmet alabileceksiniz. Tüm büyük ve küçük elektronik cihazların onarımlarını sağlayan ekibimiz, ayrıca parça değişimine bağlı olarak orijinallik belgelerini de tarafınıza iletmektedir.İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Zeytinburnu
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Sisli
İstanbul - Bahçelievler
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Güngören
İstanbul - Bagcilar
İstanbul - Esenler
İstanbul - Fatih
İstanbul - Küçükçekmece
İstanbul - Eyüp
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram