DAĞ RADYÖTOR PETEK TEMİZLEME & KOLTUK YIKAMA

Hakkımızda

DAĞ RADYÖTOR PETEK TEMİZLEME & KOLTUK YIKAMA kombilerinizin tamir, bakım ve onarım işlerini en kısa sürede sunarak; ilk gün ki kadar verimli çalışmasına olanak yaratmaktadır. Her geçen gün kişilerden gelen bu taleplere çözümler üretmek adına çalışan ekibimiz, aynı zamanda İstanbul muhitinin tüm Tuzla, Üsküdar, Esenyurt, Bakirköy, Gaziosmanpasa, Beyoglu, Sisli, Sariyer, Beşiktaş, Büyükçekmece, Kagithane, Pendik ve mahallelerini kapsayarak; marka ayrımı yapmadan teknik servis ağını talep etmenizi sağlıyor. Cihazlarınızda su sızdırma, ısıtmama, sıcak su vermeme, peteklere ısı gitmeme ve diğer birçok sorununuzun tespiti, onarımı konusunda anında ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

DAĞ RADYÖTOR PETEK TEMİZLEME & KOLTUK YIKAMA kalorifer ve doğalgaz hatları ile ilgili yaşanan sıkıntılarınıza en kısa sürede çözüm üretmek için İstanbul civarında hizmetinizde! Teknik servisimiz doğalgaz hattı ve kombileriniz ile alakalı yaşanan arızalar veya bakımların yanı sıra, petek temizliği işlemlerini de sunarak var olan peteklerin çok daha verimli bir şekilde çalışmalarına olanak yaratmaktadır. Sınırlarını İstanbul ile kısıtlamayan ve Tuzla, Üsküdar, Esenyurt, Bakirköy, Gaziosmanpasa, Beyoglu, Sisli, Sariyer, Beşiktaş, Büyükçekmece, Kagithane, Pendik gibi alanlara kadar genişleten teknik kadromuz, kendi alanında kullandığı birinci sınıf kalitede ki ekipmanları ile bu çalışmaların en kısa sürede tamamlanmasına imkan yaratıyor.

DAĞ RADYÖTOR PETEK TEMİZLEME & KOLTUK YIKAMA, halı yıkama hizmetlerini İstanbul alanında müşteri kitlesi ile buluşturuyor. Özel halı yıkama cihazları ve temizlik malzemeleri ile halılarınızda kusursuzluğu yakalamak ve doğru bir teknikle bu hizmetlerden faydalanmak söz konusudur. İpek halılar, makine halıları, kilim ve diğer pek çok çeşit halı için özel yıkama malzemeleri bulunduran ekibimiz, Tuzla, Üsküdar, Esenyurt, Bakirköy, Gaziosmanpasa, Beyoglu, Sisli, Sariyer, Beşiktaş, Büyükçekmece, Kagithane, Pendik üzerinden gelen taleplere en kısa sürede dönüş sağlamaktadır. Halılarınızı tarafınızdan alıyor, söylenen tarihlerde %100 hijyen garantisi ile teslim ediyoruz.İstanbul - Tuzla
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Esenyurt
İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Gaziosmanpasa
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Sisli
İstanbul - Sariyer
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Büyükçekmece
İstanbul - Kagithane
İstanbul - Pendik
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram