DEKA ELEKTRİK ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Hakkımızda

DEKA ELEKTRİK ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey ekipmanları, özel ve günümüzde çok yoğun rağbet gören ürünleri ile Bursa de hizmetlerini sunmaktadır. Aynı zamanda teknik servis ağı sunarak sizlerin ev veya işyerlerinde yaşanan tüm elektrik işlerinize en kısa sürede çözümler üreten ekibimiz, bu hizmetlerinde sınırlı kalmıyor; Nilüfer, Osmangazi, Yildirim, Gemlik, Gürsu, Mudanya, Inegöl, Kestel, Yenisehir alanlarına kadar genişleterek tam anlamıyla istediğiniz çözümleri ele almanıza yardımcı oluyor. Siz de hemen ekibimiz ile iletişim kurabilir, elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey bir hizmeti yakalayabilirsiniz.

DEKA ELEKTRİK ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ olarak profesyonel ekibimiz ile bilgisayar ve laptop tamiri hizmetlerini sağlamaktayız. Cihazlarınız ile ilgili yaşanan tüm arıza veya sorunları kısa sürede tespit edip, çözümler üreten ekibimiz bu sayede çok daha kısa sürede cihazlarınızı ilk gün ki kadar verimli kullanmanızı sağlıyor. Böylesi bir hizmeti Bursa ve Nilüfer, Osmangazi, Yildirim, Gemlik, Gürsu, Mudanya, Inegöl, Kestel, Yenisehir alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz ile beraber elektronik cihazlarınız ile ilgili yaşadığınız tüm zorlu süreçleri gerinizde bırakabilirsiniz.

DEKA ELEKTRİK ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ olarak cep telefonu tamiri hizmetlerinde çığır açıyoruz. %100 orijinal yedek parça barındıran ve aynı zamanda cihazlarınıza en doğru dokunuşları sunarak, arızaların giderilmesine olanak yaratan ekibimiz ile her daim güvendesiniz! Hizmetlerini Bursa alanında sürdüren ve kıstasını Nilüfer, Osmangazi, Yildirim, Gemlik, Gürsu, Mudanya, Inegöl, Kestel, Yenisehir alanlarına kadar genişleten teknik kadromuzdan bir hizmet elde etmek adına anında iletişim kurmaktan geri kalmayın. iPhone, Samsung, HTC, Sony, LG ve diğer pek çok telefon modeli ile ilgili kusursuz çalışmaları sunuyor; sizleri her aşamada garanti kapsamı altında tutuyoruz.

DEKA ELEKTRİK ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ uydu & çanak hizmetleri ile televizyonlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasına olanak yaratmaktadır. Bazı zamanlar mevsim koşullarına bağlı olarak uydu ve çanaklarda arızaların meydana gelmesi, uydu alıcısıyla alakalı sorunların yaşanmasından dolayı kitleler mağduriyet yaşamaktadır. Bursa alanına teknik servis ağlarını sunan ekibimiz, sadece burası ile kısıtlı kalmıyor ve sınırlarını Nilüfer, Osmangazi, Yildirim, Gemlik, Gürsu, Mudanya, Inegöl, Kestel, Yenisehir alanlarına kadar genişletiyor. Hemen siz de ekibimizden teknik servis talebinde bulunabilir ve kalitesiyle öne çıkan bir hizmet ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

DEKA ELEKTRİK ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ olarak elektrik tesisatı ve tamir işlerinizi profesyonel ekibimiz güvencesi ile sağlamaktayız. Sınırlarını Bursa ve Nilüfer, Osmangazi, Yildirim, Gemlik, Gürsu, Mudanya, Inegöl, Kestel, Yenisehir alanlarına kadar genişleten ekibimiz, bu alanda talepte bulunan tüm yaşam alanı ve işletmelere anında hizmetlerini aktarmaktadır. Elektrik kaçağı, tesisatta yaşanan bozukluklar, şartel sorunları veya kablo çekilmesi / kablo yenilenmesi gibi birçok hizmet için anında bizimle kontağa geçebilirsiniz. Profesyonel dokunuşlar ile çalışma yapılan alanların çok daha elverişli bir hale dönüşmesine imkan yaratılıyor.

DEKA ELEKTRİK ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ tüm elektronik cihazlarınızın tamir, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bursa alanında başlatılan bu hizmet, kısa sürede pek çok il ve ilçeden rağbet gördü. Sınırlarını Nilüfer, Osmangazi, Yildirim, Gemlik, Gürsu, Mudanya, Inegöl, Kestel, Yenisehir alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz sayesinde alanında profesyonel olan ekibimizden en kısa sürede onarım ve tamir işlemlerine istinaden bir hizmet alabileceksiniz. Tüm büyük ve küçük elektronik cihazların onarımlarını sağlayan ekibimiz, ayrıca parça değişimine bağlı olarak orijinallik belgelerini de tarafınıza iletmektedir.

DEKA ELEKTRİK ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ olarak hem yaşam alanları, hem de işletmelerin vazgeçilmezi olan yazıcı & fotokopi makineleri ile alakalı yaşadığınız soruların en kısa sürede gidermekteyiz. Kartuşa bağlı problem, fotokopilerde yaşanan basım hataları veya sistemin ara yüzünde yer alan bozuklukları giderebilmek için Bursa alanında maksimum bir hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz. Tercihinizi bu alanda yapmak ve güvenilir bir hizmet ayrıcalığına ulaşabilmek adına başta Nilüfer, Osmangazi, Yildirim, Gemlik, Gürsu, Mudanya, Inegöl, Kestel, Yenisehir olmak üzere anında bizimle kontak kurabilirsiniz.Bursa - Nilüfer
Bursa - Osmangazi
Bursa - Yildirim
Bursa - Gemlik
Bursa - Gürsu
Bursa - Mudanya
Bursa - Inegöl
Bursa - Kestel
Bursa - Yenisehir
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram