Deniz Tuğal, İnşaat Dekorasyon, Tadilat, Mühendislik ve Sözleşme Hazırlama

Deniz Tuğal, İnşaat Dekorasyon, Tadilat, Mühendislik ve Sözleşme Hazırlama Hakkında

Cafe, mağaza, ofis konsept tasarımları, iç mimari detaylı çizimleri ve uygulamaları, elektrik ve mekanik tesisat uygulamaları, tüm ince inşaat işleri için titiz, hızlı ve ekonomik hizmet vermekteyiz.

İstediğiniz konsepte uygun olarak alanında uzman ekibimizle tüm mimari projeleri hazırlayıp, belirlenen zaman diliminde ekonomik ve kaliteli anahtar teslim uygulama yapmaktayız.

İsteğiniz doğrultusunda bulunduğunuz lokasyonda inşaat mühendislerimiz veya mimarlarımızla ücretsiz keşyapıp en hızlı şekilde fiyat teklifi vermekteyiz.İnşaat firmaları için alt taşeron sözleşmelerinin ve hizmet alım sözleşmelerinin hazırlanması, kaba işler, ince işler, çelik işleri ve altyapı işleri için gerekli teknik şartnamelerin oluşturulması konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz. Ayrıca çalıştırılan personel için belirsiz süreli iş sözleşmesi metni oluşturma, projelerinizde kullanılan tüm ekipmanlar için oluşturulması gereken kullanım talimatlarını detaylı bir şekilde hazırlama konularında yardımcı olabiliriz.