Desa Mimarlık

Hakkımızda

İşletme veya yaşam alanlarınızda cam / camcı hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, Desa Mimarlık olarak isteklerinizi en kısa sürede sonuca ulaştırmaktayız. İşinde uzman olan teknik kadromuz ile İstanbul başta olmak üzere Eyüp, Bakirköy, Kadiköy, Kartal, Beşiktaş, Beyoglu, Bayrampasa, Kagithane, Sariyer, Maltepe, Ümraniye, Pendik, Atasehir, Adalar, Gaziosmanpasa, Üsküdar, Çekmeköy, Arnavutköy alanlarında da hizmet sunuyoruz. Bu sayede cam kaplama, cam değişimi, ayna değişimi veya özel aparatlar ile sabitleme işlemleri gibi ayrıcalıklı taleplerinizi ekibimize ulaştırın. En kısa sürede bulunduğunuz muhite gelen ekibimiz, ürünleri ulaştırmakta ve kurulumlarını gerçekleştirmektedir.

Desa Mimarlık olarak taleplerinize uygun mimari ve mühendislik çalışmalarını sizlere aktarmaktayız. Herhangi bir işletme veya yaşam alanlarının iç / dış dizaynlarına mimarlık çalışmaları veya diğer mühendislik taleplerine uygun donanımda ki mühendislerimizi yönlendirebilmek için İstanbul de hizmetinizdeyiz. Hemen taleplerinizi iletmek ve aynı zamanda profesyonel çalışmalardan faydalanabilmek adına Eyüp, Bakirköy, Kadiköy, Kartal, Beşiktaş, Beyoglu, Bayrampasa, Kagithane, Sariyer, Maltepe, Ümraniye, Pendik, Atasehir, Adalar, Gaziosmanpasa, Üsküdar, Çekmeköy, Arnavutköy kapsamında bizlere ulaşabilirsiniz. En iyi fiyat teklifini sunan ve ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten firmamız ile kendinizi her an güvende hissedebilirsiniz.

İnşaat ve şantiye alanlarınız için ekip veya ekipman ihtiyaçları mı duyuyorsunuz? Desa Mimarlık inşaat ve tadilat alanlarına profesyonel ekibi ile hizmet sunmakta ve yurtdışından özel olarak tedarik edilmiş ekipmanları ile en doğru dokunuşları sağlamaktadır. Bu sayede taleplerinizin en kısa sürede tamamlanmasına ve İstanbul kapsamında bizlerin güvencesi ile hareket etmenize olanak sunmaktayız. Tercihinizi bu alanda yapabilir, anında ekibimiz ile kontak kurarak Eyüp, Bakirköy, Kadiköy, Kartal, Beşiktaş, Beyoglu, Bayrampasa, Kagithane, Sariyer, Maltepe, Ümraniye, Pendik, Atasehir, Adalar, Gaziosmanpasa, Üsküdar, Çekmeköy, Arnavutköy ve civar ilçeler için teknik kadromuzdan hizmet alabilirsiniz.

Desa Mimarlık PVC, kapı ve pencere konusunda uzman olan teknik kadrosu ile taleplerinizin en kısa sürede yerine getirilmesine olanak yaratmaktadır. Çalışmalarını İstanbul alanında sürdüren ve her geçen gün bir kademe öne çıkan teknik kadromuz, bu alanda uzman çalışmaları ile kitleleri memnun etmektedir. Üst düzey bir hizmet ayrıcalığına bütünü ile ulaşmak ve Eyüp, Bakirköy, Kadiköy, Kartal, Beşiktaş, Beyoglu, Bayrampasa, Kagithane, Sariyer, Maltepe, Ümraniye, Pendik, Atasehir, Adalar, Gaziosmanpasa, Üsküdar, Çekmeköy, Arnavutköy alanında da ekibini yönlendiren firmamız, tam anlamıyla hayalini kurduğunuz bir yaşam alanı ve işletmelere sahip olmanız için elverişli çalışmalarını sunuyor!

Desa Mimarlık cam balkon işlerine sunduğu cazip çözümler ile sınırlarını İstanbul ve Eyüp, Bakirköy, Kadiköy, Kartal, Beşiktaş, Beyoglu, Bayrampasa, Kagithane, Sariyer, Maltepe, Ümraniye, Pendik, Atasehir, Adalar, Gaziosmanpasa, Üsküdar, Çekmeköy, Arnavutköy alanlarına kadar genişletmektedir. Uzun yıllardan bu yana kurumsal çalışmaları ile gündeme gelen ekibimiz, tam anlamıyla balkonlarınızın istediğiniz tasarıma dönüşmesini sağlamaktadır. Uzman kadromuz daha önce binlerce işi başarı ile sonuçlandırmış, bu alanda kitlelerin memnuniyetini kazanmıştır. Siz de hemen iletişime geçerek taleplerinizi tarafımıza iletin ve en ideal çalışmalardan faydalananın.İstanbul - Eyüp
İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Kartal
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Kagithane
İstanbul - Sariyer
İstanbul - Maltepe
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Pendik
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Adalar
İstanbul - Gaziosmanpasa
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Arnavutköy
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram