DG Alarm ve Güvenlik Sistemleri

DG Alarm ve Güvenlik Sistemleri, uzman kadrosu ile elektronik güvenlik sistemlerinin tüm entegrasyonlarında faaliyet göstermektedir.

Hizmet Alanları / Bölgeleri

Hizmet Alanları:
Güvenlik Kamerası
İstanbul:
Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Kagithane, Küçükçekmece, Sariyer, Sisli, Zeytinburnu, Avcilar, Güngören, Bahçelievler, Bagcilar, Esenler, Basaksehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Adalar, Beykoz, Kadiköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Maltepe, Atasehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Sile, Sultanbeyli

DG Alarm ve Güvenlik Sistemleri Hakkında

DG Alarm ve Güvenlik Sistemleri, uzman kadrosu ile elektronik güvenlik sistemlerinin tüm entegrasyonlarında faaliyet göstermektedir. Başlıca faaliyet alanlarımızda IP ve Analog CCTV Sistemleri, Kablolu ve Kablosuz Alarm Sistemleri, Konvansiyonel ve Akıllı Adresli Yangın Algılama ihbar Sistemleri, Access Kartı Geçiş Kontrol Sistemleri sayılabilir. CCTV Sistemleri Analog ve IP tabanlı profesyonel CCTV Sistemleri... IP CCTV Nedir? IP CCTV Sistemleri nedir? Nerelerde kullanılır, farkları nelerdir? IP CCTV Sistemleri Profesyonel veya ekonomik seride HD Megapixel IP CCTV Sistemleri.... Bebek İzleme Sistemleri Analog ve IP tabanlı bebek bakıcı izleme sistemleri... Access Geçiş Kontrol Sistemleri Tüm geçişlerin kontrol altında tutulması için RFID veya Proximity sistemleri.... Yangın İhbar Sistemleri Konvansiyonel veya akıllı adresli algılama ve söndürme sistemleri Alarm Sistemleri Ev ve iş yerleri için Kablolu ve Kablosuz Alarm Sistemleri. Alarm İzleme Merkezi 7/24 Alarm sistemleri takibi, acil durum kontrolü.