Diyetlif Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Uzmanı

  • Diyetlif Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Uzmanı - Foto - 1
Diyetlif Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Uzmanı - Foto - 1

Hakkımızda

Diyetlif, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu Gözdem Başarır tarafından sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı alanında hizmet vermek üzere 2008 yılında Bursa?da kuruldu. Bugüne kadar 7000+ bireysel ve kurumsal danışana sağlıklı yaşam yolculuklarında rehberlik ettik.

Bugün ne yapıyoruz?

Nedenimiz: Sağlıklı ve kaliteli yaşamın herkesin vazgeçilmez hakkı olduğuna inanıyoruz. Diyetlif ailesi olarak her yeni güne uyandığımızda o gün daha çok insana daha fazla kaliteli yaşam sunabilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Diyetisyen Gözdem Başarır kimdir?

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü?nden 2006 yılında mezun oldu. Hacettepe Üniversitesi Sporcu Beslenmesi dalında özel öğrenci olarak 2008 yılnda özel ihtisasını tamamladı. 2006 yılından itibaren profesyonel olarak sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı alanında sağlık kuruluşları, fabrikalar ve yemek üretim firmalarında faaliyet gösterdi. 2012 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Onkoloji Diyetisyenliği eğitimini tamamladı. Eylül 2008?de kurduğu Diyetlif?in yönetici diyetisyenidir.

Vizyonumuz

Gelecekte ne yapacağız?

Hedefimiz: Öngörülebilir ve önlenebilir hastalıklara hiç kimse yenik düşmesin, herkes hayalindeki gibi olabilsin. Bu amaçla ?Türkiye?nin Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Uzmanı? olmak istiyoruz. Danışanlarımıza hastanelerin yolunu unutturmak istiyoruz.


Uzmanlık Alanları


Bursa - Nilüfer
Bursa - Osmangazi
Bursa - Yildirim
Bursa - Büyükorhan
Bursa - Gemlik
Bursa - Gürsu
Bursa - Harmancik
Bursa - Inegöl
Bursa - Iznik
Bursa - Karacabey
Bursa - Keles
Bursa - Kestel
Bursa - Mudanya
Bursa - Yenisehir
Bursa - Orhangazi
Bursa - Orhaneli
Bursa - Mustafakemalpasa
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram