DJ Serhat Serdaroğlu

  • DJ Serhat Serdaroğlu - Foto - 1
  • DJ Serhat Serdaroğlu - Foto - 2
  • DJ Serhat Serdaroğlu - Foto - 3
  • DJ Serhat Serdaroğlu - Foto - 4
  • DJ Serhat Serdaroğlu - Foto - 5
  • DJ Serhat Serdaroğlu - Foto - 6
DJ Serhat Serdaroğlu - Foto - 1 DJ Serhat Serdaroğlu - Foto - 2 DJ Serhat Serdaroğlu - Foto - 3 DJ Serhat Serdaroğlu - Foto - 4 DJ Serhat Serdaroğlu - Foto - 5 DJ Serhat Serdaroğlu - Foto - 6

Hakkımızda

DJ Serhat Serdaroğlu sizler için nişan ve kına organizasyonlarınıza profesyonel ekibini yönlendirmekte, önemli olan bu özel gününüzün tam anlamıyla sorunsuz bitmesine imkan tanımaktadır. İstanbul olarak uzunca dönemden bu yana kişilerden gelen taleplere en ideal dönüşleri yapan ekibimiz, aynı zamanda sınırlarını Beşiktaş, Sisli, Sariyer, Beykoz, Ümraniye, Kadiköy, Üsküdar, Çekmeköy, Atasehir, Maltepe, Pendik, Beyoglu, Sancaktepe, Adalar alanlarına kadar genişletmektedir. Bu özel günleriniz için misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatmak ve aynı zamanda hafızalardan silinmeyecek zamanlar yaşamak ister misiniz?

DJ Serhat Serdaroğlu düğün organizasyonlarında misafirlerinizin eğlenmesine istihdam yaratmak ve aynı zamanda unutulmaz bir düğün organizasyonuna sahip olmanız için ekibini güçlendirmektedir. Her yıl onlarca farklı düğün için yapılan bu çalışmalar, İstanbul de başlattığımız hizmetlerle kitlelerin beğenisini kazandı. Bu kapsamda Beşiktaş, Sisli, Sariyer, Beykoz, Ümraniye, Kadiköy, Üsküdar, Çekmeköy, Atasehir, Maltepe, Pendik, Beyoglu, Sancaktepe, Adalar ve diğer ilçelerden hizmet alabilmek adına hemen ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Düğün fotoğrafları, çocuklar için eğlence alanları, misafirlerinizle özel ilgilenilecek personeller ile unutulmaz bir düğün yaşamak sizlerin elinde.

DJ Serhat Serdaroğlu olarak ses, ışık ve görüntü sistemleri ile alakalı detaylı bir hizmet almak ister misiniz? Hem teknik servis, hem ürün satışı, hem de özel günler için kiralama imkanları sunan firmamız, İstanbul alanlarında başlatılan bu hizmet ile kısa sürede markalaşmayı başardı. Sınırlarını çok daha ileri taşımak adına Beşiktaş, Sisli, Sariyer, Beykoz, Ümraniye, Kadiköy, Üsküdar, Çekmeköy, Atasehir, Maltepe, Pendik, Beyoglu, Sancaktepe, Adalar de yer alan ofisleri ile çalışan ekibimiz, dilediğiniz tüm marka ve organizasyonlarınıza yetecek oranda ekipman kiralama hizmetleri sağlamaktadır.

DJ Serhat Serdaroğlu olarak özel günlerinize orkestra sunumları yapan ekibimiz, alanında uzman olan kadrosu ile beraber yüzlerce memnun müşteri referansı elde etti. Bu hizmetleri İstanbul Beşiktaş, Sisli, Sariyer, Beykoz, Ümraniye, Kadiköy, Üsküdar, Çekmeköy, Atasehir, Maltepe, Pendik, Beyoglu, Sancaktepe, Adalar üzerinden talep edebileceğiniz gibi, civar ilçeler için de yönlendirmeler yapmaktayız. Siz de hemen bu hizmet ayrıcalıklarından faydalanmak ve birçok farklı enstrüman dahilinde unutulmayacak anlar yaşamanıza olanak tanıyacak bir orkestra ile tanışmak ister misiniz? Her biri konservatuvar eğitimli olan orkestramız ile misafirlerinize mini konser havası yaratmak sizlerin elinde.İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Sisli
İstanbul - Sariyer
İstanbul - Beykoz
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Maltepe
İstanbul - Pendik
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Sancaktepe
İstanbul - Adalar
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram