Düğün Arabası Kiralama

Düğün Arabası Kiralama hizmeti veren firmalardan teklif almak için Düğün Arabası Kiralama talebi oluşturun, ihtiyacınıza özel teklifler alın, dilediğiniz uzman ile çalışın!

Düğün Arabası Kiralama

Düğün arabası kiralama işlemi sırasında hangi konulara dikkat edilmesi gerektiği hakkında bilgi sahibi misiniz? Bu konu hakkında az da olsa bilgi sahibi olmanız durumunda bütün sormanız gerekenler aklınıza gelecektir. Genel olarak sorulacak birkaç çeşit önemli noktalar bulunmaktadır. Bu önemli olan bilgileri gelin arabası kiralama yapmadan önce alacağınız firmaya sormanız gereken konuları içermektedir. İşte size gelin arabası kiralarken sormanız gereken konular hakkında birkaç örnekler;

Düğün Arabası Ne Kadar Süre Kiralanabilmektedir?

Düğün arabası kiralama saati genel olarak 8 ila 12 saat arasında oluşan paketler içermektedir. Kullanacağınız zaman içerisinde her saat başı ücretlendirme ve günün tamamını baz alan kiralama paketleri de bulunmaktadır. Yani sabah teslim alıp akşama kadar sizde kalacak ve akşam da geri teslim edilecek şekilde programlanabilmektedir. Bu sebepten dolayı Düğün arabası kiralama yapacağınız firmaya saat ve zaman ile ilgili nasıl bir kiralama paketlerinin olduğunu mutlak surette sormalısınız.

Düğün Arabası Şoförlü mü, Şoförsüz mü Kiralanmaktadır?

Piyasada Düğün Arabası Kiralama işi yapan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların belirli kuralları bulunmaktadır. Bu kurallar içerisinde de aracı kiralayacak olan kişinin şoför koltuğuna güvenlik açısından oturmamasıdır. Bunu sağlayabilmeleri içinde özel şoför ile birlikte aracı kiralamaktadırlar. Bu hizmet de size düğünün vermiş olduğu telaş içerisinde eşiniz ile birlikte baş başa kalabilmenize olanak sağlamaktadır. Tabi bu tarife araç kiralama ücretinde ufak bir artış göstermektedir.

Kiralanan Araçta Klima Ya da Tente Var mı?

Yaz aylarında yapılması planlanan düğünlerde düğün arabası kiralama yaparken aracın içerisinde klima ya da tente olması büyük rahatlık sağlayacaktır.  Bilindiği üzere yaz aylarının vermiş olduğu sıcaklar ile beraber gelin ile damadın giydiği kostümler bir hayli hararete sebep olacaktır. Bu hararetin oluşmaması için klima şarttır. Bunun yanında farklı bir tercih de üstü açık arabalardır. Ancak üstü açık araçlarda da güneşin zararlı ışınlarından korunmak için tenteye gerek duyulmaktadır. Bu gibi hizmetlerin Düğün arabası kiralama yapan firmaya mutlaka sorunuz.

Anlaşılan Ücretin Dışında Kalan Hizmetler Nelerdir?

Düğün arabası kiralama yaparken firma ile anlaşılan zamanın aşılması üzerine saat ya da km üzerinden hesaplama yapılarak anlaşma sağlanan ücretin dışında ek ücret talep edilmektedir. Bunun yanında araç süslemesi, ikramlar, rehber ve hostes gibi birçok hizmetlere de ek ücret talep edilmektedir.  Bu gibi ek ücret istenen hizmetlerin antlaşma metninizde var olup olmadığını kontrol etmenizde yarar vardır.

Kiraladığımız Aracın Benzinini Biz Mi Karşılıyoruz?

Düğün arabası Kirama hizmeti sunan firmalar kiraladıkları araca genellikle standart olarak 100 km lik yakıt ile aracı teslim etmektedirler. Bunun dışında gidilecek her km ye ayrı ücret alınmaktadır. Tabi ki bu verilen 100 km.lik yakıt şehir içerisinde olduğunuz sürece limiti aşmanız pek mümkün olmayacaktır.