Ece Ticaret

Hakkımızda

Ece Ticaret olarak elektrik tesisatı ve tamir işlerinizi profesyonel ekibimiz güvencesi ile sağlamaktayız. Sınırlarını İstanbul ve Kadiköy, Üsküdar, Çekmeköy, Sancaktepe, Tuzla, Pendik, Maltepe, Atasehir, Ümraniye, Beykoz, Kartal, Sile alanlarına kadar genişleten ekibimiz, bu alanda talepte bulunan tüm yaşam alanı ve işletmelere anında hizmetlerini aktarmaktadır. Elektrik kaçağı, tesisatta yaşanan bozukluklar, şartel sorunları veya kablo çekilmesi / kablo yenilenmesi gibi birçok hizmet için anında bizimle kontağa geçebilirsiniz. Profesyonel dokunuşlar ile çalışma yapılan alanların çok daha elverişli bir hale dönüşmesine imkan yaratılıyor.

Ece Ticaret olarak hem yaşam alanı, hem de işletmelerin su tesisatı onarım ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Beklenmedik bir şekilde boruların patlaması, su vanaları ile alakalı sorunlar yaşanmasından dolayı işletme / yaşam alanları kullanılamaz bir hale mi geldi? O halde İstanbul sınırları içerisinde aktif olarak hizmetlerini sürdüren teknik kadromuzdan teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca Kadiköy, Üsküdar, Çekmeköy, Sancaktepe, Tuzla, Pendik, Maltepe, Atasehir, Ümraniye, Beykoz, Kartal, Sile ve civar ilçeler için de teknik servis ağımızdan faydalanabilir ve kurumsal hizmetlerin kapılarını aralayabilirsiniz.

Ece Ticaret olarak yaşam alanı, işletme, dış mekan veya bahçe gibi alanların su tesisatı işlerini üstlenmekteyiz. Boru döşeme veya onarım gibi işlerinizi kısa sürede tamamlamak ve çok daha kullanışlı bir ortam yaratmak adına ekibimizi güçlendirmeye devam etmekteyiz. Hemen İstanbul de yer alan firmamıza ulaşabilir, Kadiköy, Üsküdar, Çekmeköy, Sancaktepe, Tuzla, Pendik, Maltepe, Atasehir, Ümraniye, Beykoz, Kartal, Sile başta olmak üzere diğer tüm ilçelerden talepler gerçekleştirebilirsiniz. Su Tesisatı ve diğer pek çok taleplerinize en iyi fiyat tekliflerini sunmaktayız.

Ece Ticaret sulama işlerini yoğun bir şekilde gerçekleştiren veya stoklarında her daim su barındırması gereken kişiler için su deposu kurulumu sağlamaktadır. Birinci sınıf malzeme kalitesi ve ekipmanlar ile sunulan bu hizmetler aracılığıyla en iyi sonuçları almak mümkündür. İstanbul başta olmak üzere Kadiköy, Üsküdar, Çekmeköy, Sancaktepe, Tuzla, Pendik, Maltepe, Atasehir, Ümraniye, Beykoz, Kartal, Sile ve diğer ilçeleri de kapsayan bu hizmetlerimiz, her koşulda en iyi fiyat garantisini alabileceğiniz bir çalışma zeminini kullanıcılarına sunmaktadır.İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Sancaktepe
İstanbul - Tuzla
İstanbul - Pendik
İstanbul - Maltepe
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Beykoz
İstanbul - Kartal
İstanbul - Sile
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram