Efe Nakliyat

  • Efe Nakliyat - Foto - 1
  • Efe Nakliyat - Foto - 2
Efe Nakliyat - Foto - 1 Efe Nakliyat - Foto - 2

Hakkımızda

Efe Nakliyat olarak tüm klima markalarına ilişkin teknik servis hizmetleri sunuyor, başta bakım olmak üzere onarım ve parça değişimi gibi hizmetleri de sağlıyoruz. Malatya de başlattığımız bu hizmet kısa sürede yoğun rağbet gördü ve sınırları Beşiktaş, Beyoglu, Darende, Bakirköy, Bayrampasa, Avcilar, Küçükçekmece, Kagithane, Gaziosmanpasa, Arnavutköy, Yigilca alanlarına kadar genişlettik. Böylelikle pek çok markaya ait klima sorunlarınızı gidermek ve ürünlerinizi ilk gün ki kadar yüksek verimle kullanmanızı sağlamayı garanti ediyoruz.

Efe Nakliyat jeneratör tamiri, onarımı ve bakımı hizmetlerini Malatya alanlarında sürdürmektedir. Yaşam alanı ve işletmelerin beklenmedik bir elektrik kesintisi sonrasında mağdur olmaması ve hizmetlerden faydalanabilmesi için artık jeneratörlerin yoğun bir şekilde ülkede kullanıldığı bilinmektedir. Özellikle işletmeler jeneratör kullanımları konusunda stoklarını arttırırken, hizmetlerini Beşiktaş, Beyoglu, Darende, Bakirköy, Bayrampasa, Avcilar, Küçükçekmece, Kagithane, Gaziosmanpasa, Arnavutköy, Yigilca alanlarına kadar genişleten teknik servisimizden cihazlarınızın tüm sorunlarına ilişkin bir teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Anında teklif alın, cihazlarınızı ilk gün ki kadar verimli kullanın.

Efe Nakliyat hizmetlerini Malatya ilk sırada olmak üzere diğer Beşiktaş, Beyoglu, Darende, Bakirköy, Bayrampasa, Avcilar, Küçükçekmece, Kagithane, Gaziosmanpasa, Arnavutköy, Yigilca alanlarında da sürdüren ekibimiz, kusursuz taşımacılık hizmetlerini Evden Eve Nakliyat üzerinden müşteri kitlesine sunuyor. Taşımacılık işlerini firmamız güvencesi altında son teknoloji ekipmanları dahilinde sağlayabilirsiniz. Asansörlü taşımacılık, özel ambalajlama sistemleri ile değerli eşyalarınızı güvende tutma gibi birçok küçük detayı göz önünde bulunduran kadromuz ile en ufak bir olumsuz etkenle karşılaşmadan hizmet elde etme kolaylığına sahip olun.İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Beyoglu
Malatya - Darende
İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Avcilar
İstanbul - Küçükçekmece
İstanbul - Kagithane
İstanbul - Gaziosmanpasa
İstanbul - Arnavutköy
Düzce - Yigilca
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram