EK Design

 • EK Design - Foto - 1
 • EK Design - Foto - 2
 • EK Design - Foto - 3
 • EK Design - Foto - 4
 • EK Design - Foto - 5
 • EK Design - Foto - 6
 • EK Design - Foto - 7
 • EK Design - Foto - 8
 • EK Design - Foto - 9
 • EK Design - Foto - 10
 • EK Design - Foto - 11
EK Design - Foto - 1 EK Design - Foto - 2 EK Design - Foto - 3 EK Design - Foto - 4 EK Design - Foto - 5 EK Design - Foto - 6 EK Design - Foto - 7 EK Design - Foto - 8 EK Design - Foto - 9 EK Design - Foto - 10 EK Design - Foto - 11

Hakkımızda

EK Design grafik tasarım hizmetlerini İstanbul alanlarında sürdürmektedir. Alanında kullandığı lisanslı programlar ve aynı zamanda birinci sınıf ekipmanları ile taleplerinizin tam anlamıyla gerçekleşmesine olanak yaratmaktayız. Aynı zamanda Pendik, Kartal, Kadiköy, Maltepe, Sultanbeyli, Ümraniye, Atasehir, Fatih, Beşiktaş, Üsküdar alanında da ekibimiz ile kontak kurabileceğiniz gibi, böylesi bir hizmet ile beraber kurumsal çalışmalardan faydalanmanız adına buradayız. Tercihinizi hemen ekibimize yönlendirmek ve kalitesiyle öne çıkan bir firmadan hizmet alabilmek adına seçiminizi yapmaktan geri kalmayın.

EK Design ajans hizmetlerini uzun yıllardan bu yana İstanbul alanında gerçekleştirmektedir. Herhangi bir markanın tanıtılması veya ürünlerin sosyal medya / internet üzerinden duyurulması işlerini profesyonel ve alanında uzman ekibimiz ile sağlamaktan geri kalmıyoruz. Ayrıca Pendik, Kartal, Kadiköy, Maltepe, Sultanbeyli, Ümraniye, Atasehir, Fatih, Beşiktaş, Üsküdar kapsamında da güvenilir hizmet anlayışlarını aktaran firmamız, her geçen gün sınırlarını çok daha ileri taşıyarak, binlerce farklı kuruluşun reklam çalışmalarını yapmaktadır. Ajansımızın sunduğu hizmetleri gözden geçirmek ve aynı zamanda taleplerde bulunabilmek adına teklifler alabilirsiniz.

EK Design, kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarını sunarak, sizlerin internet ortamlarında markanızı çok daha vurucu sloganlar ve bir marka ismi ile tanıtmanızı sağlıyor. İstanbul alanında başlatılan bu hizmetler ile yüzlerce farklı memnun müşteri referansı edinen ekibimiz, firmanızın daha fazla tanınmasına ve müşteri kitlesine güven sunmasına aracılık etmektedir. Bu alanda profesyonel ekibimiz ile beraber beyin fırtınası yapıyor, hizmetleri Pendik, Kartal, Kadiköy, Maltepe, Sultanbeyli, Ümraniye, Atasehir, Fatih, Beşiktaş, Üsküdar ve civar ilçeler dahilinde kişilere aktarmaktan geri kalmıyoruz.

EK Design olarak, kendi firmanızın veya ürününüzün temsil edileceği logo çalışmalarından faydalanmak ister misiniz? Artık gelişen teknoloji ile beraber pek çok işletme ve marka, kendi çatısı altında sunduğu hizmetleri bu tip ‘temsili logolar’ ile sunmaktadır. İstanbul de yer alan ofisimiz ve onlarca farklı çalışanımız ile beraber logo tasarım konularına ilişkin taleplerinizi dinliyor, sizlere pek çok örneklendirme ile tam anlamıyla istediğiniz çalışmalardan faydalanmanızı sağlıyoruz. Pendik, Kartal, Kadiköy, Maltepe, Sultanbeyli, Ümraniye, Atasehir, Fatih, Beşiktaş, Üsküdar ve diğer ilçelerden anında hizmet almak adına ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

#firmaadi# 3D Modelleme ve CAD hizmetleri ile siz değerli kullanıcıların taleplerini yerine getirmektedir. Kurumsal çalışmalar ile öne çıkan ve Dünyaca ünlü firmaların çalışmalarını sağlayan firmalar, sizlere isimdustu.com güvencesi altında kaliteli bir hizmet anlayışını ele almanızı sağlıyor. Siz de başta #bolgesehir# olmak üzere #bolgeilce# ve diğer pek çok alanlara ilişkin bir teknik destek alma şanslarına sahip olabilirsiniz.İstanbul - Pendik
İstanbul - Kartal
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Maltepe
İstanbul - Sultanbeyli
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Fatih
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Üsküdar
Sosyal Medya
  facebook twitter google plus instagram