Elektrik , Elektronik ve Bilgisayar Servisi

Hakkımızda

Elektrik , Elektronik ve Bilgisayar Servisi olarak profesyonel ekibimiz ile bilgisayar ve laptop tamiri hizmetlerini sağlamaktayız. Cihazlarınız ile ilgili yaşanan tüm arıza veya sorunları kısa sürede tespit edip, çözümler üreten ekibimiz bu sayede çok daha kısa sürede cihazlarınızı ilk gün ki kadar verimli kullanmanızı sağlıyor. Böylesi bir hizmeti Ankara ve Çankaya alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz ile beraber elektronik cihazlarınız ile ilgili yaşadığınız tüm zorlu süreçleri gerinizde bırakabilirsiniz.

Elektrik , Elektronik ve Bilgisayar Servisi olarak elektrik tesisatı ve tamir işlerinizi profesyonel ekibimiz güvencesi ile sağlamaktayız. Sınırlarını Ankara ve Çankaya alanlarına kadar genişleten ekibimiz, bu alanda talepte bulunan tüm yaşam alanı ve işletmelere anında hizmetlerini aktarmaktadır. Elektrik kaçağı, tesisatta yaşanan bozukluklar, şartel sorunları veya kablo çekilmesi / kablo yenilenmesi gibi birçok hizmet için anında bizimle kontağa geçebilirsiniz. Profesyonel dokunuşlar ile çalışma yapılan alanların çok daha elverişli bir hale dönüşmesine imkan yaratılıyor.

Elektrik , Elektronik ve Bilgisayar Servisi tüm elektronik cihazlarınızın tamir, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Ankara alanında başlatılan bu hizmet, kısa sürede pek çok il ve ilçeden rağbet gördü. Sınırlarını Çankaya alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz sayesinde alanında profesyonel olan ekibimizden en kısa sürede onarım ve tamir işlemlerine istinaden bir hizmet alabileceksiniz. Tüm büyük ve küçük elektronik cihazların onarımlarını sağlayan ekibimiz, ayrıca parça değişimine bağlı olarak orijinallik belgelerini de tarafınıza iletmektedir.

#firmaadi# kendi alanında oluşturduğu ekibi ile tüm markaları kapsayan tabletlerin tamir / onarım işlemlerini sağlıyor. #bolgesehir# de yer alan teknik servisimizi ziyaret ederek cihazlarınızın orijinal parça değişimi, onarımı ve tamiratını gerçekleştirebilirsiniz. İlk gün kadar kullanışlı cihazlara yeniden kavuşmak ve bu alanda üst düzey bir hizmeti elde etmeniz açısından #bolgeilce# başta olmak üzere diğer tüm ilçelerden tarafımıza ulaşabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.Ankara - Çankaya
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram