ELMAS WEB

Hizmet Alanları / Bölgeleri

Hizmet Alanları:
İnternet Reklamcılığı, Web Tasarım, Web Yazılım, Sosyal medya Danışmanlığı
İstanbul:
Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Kagithane, Küçükçekmece, Sisli, Zeytinburnu, Avcilar, Güngören, Bahçelievler, Bagcilar, Esenler, Basaksehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri

ELMAS WEB Hakkında

2012 yılında ?En yeni bilgisayar teknolojilerini kullanarak uluslararası kalite standartlarında çözümler yaratmak? ilkesiyle yola çıkan ElmasWeb, geçen 7 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye de Web Tasarım ve reklam alanında sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.

7/24 destek vererek uzman ekibiyle operasyonlarını sürdüren ve devamlı Ar-Ge politikası sayesinde sahip olduğu altyapı yatırımlarını yöneten ElmasWeb, 7 yıllık tecrübesiyle minimum maliyet/maksimum performans ölçeğini tüm müşterilerine ulaştırabilmiştir.

Her geçen gün artan taleplerden dolayı ElmasWeb Müşteri Memnuniyeti sağlamak ve müşteriler ihtiyaçlarına çözüm bulmak adına hizmet ve ürün yelpazesini genişleterek ekibini büyütmüştür.

Dijital Çözümleri bir arada sunarak firmaların ihtiyaç duyduğu , Web Tasarım ve Programlama, Reklam ve Pazarlama , Grafik Tasarım, SEO,Sosyal Medya Danışmanlığı ve Tanıtım Filmi gibi içinde ?Web? ve ?Tasarım? olan tüm alanlarda hizmet vermektedir.