Emre Grup

Hakkımızda

Emre Grup olarak doğalgaz tesisat işlerinizi en kısa sürede çözümle buluşturuyoruz. Uzun dönemden bu yana yaşam alanlarının ısıtma sistemi olarak görülen doğalgaz, çoğu zaman çeşitli sebeplerden dolayı sorunlar yaşatabilmektedir. Gaz kaçakları, kombiye ısı vermeme veya verimli çalışmama gibi durumlardan sebep Ankara ve Etimesgut, Sincan, Yenimahalle, Çankaya, Keçiören hizmetlerini tarafımızdan talep edebilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede bulunduğunuz muhite gelecek, tespitleri sağlayacak ve bu alanda kurumsal bir hizmetten faydalanmanıza olanak yaratacaktır.

Emre Grup olarak kombi bakım, onarım ve parça değişimi gibi hizmetlerin yanı sıra petek temizliği konusunda da uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz! Başta Ankara olmak üzere teknik kadromuzdan destek talep edebilirsiniz. Ayrıca hizmet ağlarını daima genişletmeyi hedefleyen ekibimiz, sizlere Etimesgut, Sincan, Yenimahalle, Çankaya, Keçiören alanlarında da kurumsal ayrıcalıklar sunmaktan hiçbir şekilde geri kalmıyor. Tercihinizi hemen firmamıza yöneltmek ve bu alanda güvenilir hizmetlere ulaşabilmek adına seçiminizi yapın.

Emre Grup kombilerinizin tamir, bakım ve onarım işlerini en kısa sürede sunarak; ilk gün ki kadar verimli çalışmasına olanak yaratmaktadır. Her geçen gün kişilerden gelen bu taleplere çözümler üretmek adına çalışan ekibimiz, aynı zamanda Ankara muhitinin tüm Etimesgut, Sincan, Yenimahalle, Çankaya, Keçiören ve mahallelerini kapsayarak; marka ayrımı yapmadan teknik servis ağını talep etmenizi sağlıyor. Cihazlarınızda su sızdırma, ısıtmama, sıcak su vermeme, peteklere ısı gitmeme ve diğer birçok sorununuzun tespiti, onarımı konusunda anında ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Emre Grup kalorifer ve doğalgaz hatları ile ilgili yaşanan sıkıntılarınıza en kısa sürede çözüm üretmek için Ankara civarında hizmetinizde! Teknik servisimiz doğalgaz hattı ve kombileriniz ile alakalı yaşanan arızalar veya bakımların yanı sıra, petek temizliği işlemlerini de sunarak var olan peteklerin çok daha verimli bir şekilde çalışmalarına olanak yaratmaktadır. Sınırlarını Ankara ile kısıtlamayan ve Etimesgut, Sincan, Yenimahalle, Çankaya, Keçiören gibi alanlara kadar genişleten teknik kadromuz, kendi alanında kullandığı birinci sınıf kalitede ki ekipmanları ile bu çalışmaların en kısa sürede tamamlanmasına imkan yaratıyor.

Emre Grup olarak hem yaşam alanı, hem de işletmelerin su tesisatı onarım ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Beklenmedik bir şekilde boruların patlaması, su vanaları ile alakalı sorunlar yaşanmasından dolayı işletme / yaşam alanları kullanılamaz bir hale mi geldi? O halde Ankara sınırları içerisinde aktif olarak hizmetlerini sürdüren teknik kadromuzdan teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca Etimesgut, Sincan, Yenimahalle, Çankaya, Keçiören ve civar ilçeler için de teknik servis ağımızdan faydalanabilir ve kurumsal hizmetlerin kapılarını aralayabilirsiniz.

Emre Grup olarak yaşam alanı, işletme, dış mekan veya bahçe gibi alanların su tesisatı işlerini üstlenmekteyiz. Boru döşeme veya onarım gibi işlerinizi kısa sürede tamamlamak ve çok daha kullanışlı bir ortam yaratmak adına ekibimizi güçlendirmeye devam etmekteyiz. Hemen Ankara de yer alan firmamıza ulaşabilir, Etimesgut, Sincan, Yenimahalle, Çankaya, Keçiören başta olmak üzere diğer tüm ilçelerden talepler gerçekleştirebilirsiniz. Su Tesisatı ve diğer pek çok taleplerinize en iyi fiyat tekliflerini sunmaktayız.

Emre Grup kaçak su tespiti işlemlerini kameralı cihazları ile yakalamakta ve donanımların zarar görmeden, kaçakların onarılmasını sağlamaktadır. İleri teknoloji ekipmanları ile sunulan bu hizmetler sayesinde Ankara de yer alan yaşam alanı ve işletme sahipleri kurumsal bir çalışmadan faydalanabiliyorlar. Siz de hemen başta Etimesgut, Sincan, Yenimahalle, Çankaya, Keçiören olmak üzere en iyi çalışmalardan faydalanmak ve ekibimiz güvencesi altında yer almak adına temasa geçebilirsiniz. Fiyat teklifleri, sunduğumuz hizmetler ve çok daha fazlası bir tık kadar uzağınızda.Ankara - Etimesgut
Ankara - Sincan
Ankara - Yenimahalle
Ankara - Çankaya
Ankara - Keçiören
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram