Era organizasyon

  • Era organizasyon - Foto - 1
  • Era organizasyon - Foto - 2
  • Era organizasyon - Foto - 3
  • Era organizasyon - Foto - 4
  • Era organizasyon - Foto - 5
  • Era organizasyon - Foto - 6
Era organizasyon - Foto - 1 Era organizasyon - Foto - 2 Era organizasyon - Foto - 3 Era organizasyon - Foto - 4 Era organizasyon - Foto - 5 Era organizasyon - Foto - 6

Hakkımızda

Kuruluşumuzun catering ve organizasyon hizmetleri ile ilgili olarak yönetim organizasyonunu sunmakla onur duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Era Catering son 3 yıldır, 20 yıllık sektör tecrübesini sizler ile paylaşmaktadır. Bu süre zarfında en yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmetlerine devam etmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizleri daha fazla motive etmektedir.

Mevcut müşterilerimize sürekli yüksek kalitede hizmet vererek ve yeni müşterilerimizin türlü özel günlerinde çözüm ortağı olup başarılarına katkıda bulunarak era catering sektöründe güvenilir ve tercih edilen bir marka haline gelen ERA CATERİNG & ORGANİZASYON, yüksek kalitede güvenilir hizmet, gelişime açık anlayış, esneklik işleyişte yaratıcılık, güvenilirlik, sürekli yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Müşterilerine sadece bir kerelik değil, hayat boyu destek olmak mottosu ile sürekli yanında olmaya devam etmektedir.

Uluslararası şirketlerden, fabrika ve iş merkezlerine, Belediyelerden çeşitli Devlet Kuruluşları’na kadar uzanan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

ERA CATERİNG & ORGANİZASYON, müşterilerine lezzet, kalite, temizlik, hijyen ve servis konusunda en yüksek standardı yakalayıp, sağlıklı ve keyifli zaman geçirmelerini hedefler.


Uzmanlık Alanları


İzmir - Bornova
İzmir - Çigli
İzmir - Buca
İzmir - Gaziemir
İzmir - Konak
İzmir - Narlidere
İzmir - Urla
İzmir - Karabaglar
İzmir - Çesme
İzmir - Karsiyaka
İzmir - Balçova
İzmir - Güzelbahçe
İzmir - Seferihisar
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram