ERK Garaj - İşim Düştü

ERK Garaj

ERK Garaj, işletme müdürü Fatih KANKURDAN'ın, 1994 yılından bugüne sigorta ve otomotiv sektöründeki çeyrek asırlık sektörel tecrübelerinin ışığında, Sigorta ve Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler alanında

Sigorta sektörü ve Perakende hizmetler alanında motorlu taşıt kazalarına ilişkin Tasarruflu ve Yüksek Kalitede Parça Onarım Hizmetlerini, Oto Hasar Onarımları ve Mobil Plastik Alüminyum Parça Onarımlarını uzun yıllardır başarı ile yürütmekte olan AUTO LIFE CENTER - ALC Mini Onarım markasının Türkiye genelindeki yaygın Yetkili Servis ağı.

2021 yılı sonu itibariyle 58 servis merkezi ile 24 sigorta şirketi ve 11 ulusal filo firmasına hizmet veren ALC ile birlikte işletmemiz, yüksek müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı yaklaşımları ile otomotiv - sigorta sektöründe tamamlayıcı hizmetler alanında sektörel farkını ortaya koymaktadır. TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve marka tescil ile birlikte işletme kalitesi tescillenmiştir.

Araç ve Aksesuar Kaplama, Bina Cam Filmi ile Araç Elektroniği alanlarında da hizmetler sunmakta olan firmamız ulusal markalara hizmet etmekten memnuniyet duymakla birlikte stratejik bir iş ortaklığıda sergilemektedir. Sigorta Hukuku, Tüketici Hukuku alanlarıyla birlikte sektörel proje, danışmanlık ve stratejik iş ortaklıkları ile Eğitim, Proje, Üretim, Mütalaa, Uzman Görüşü, Kariyer ve Mesleki Gelişim alanlarında çok yönlü olarak hizmet vermektedir.

WhatsApp