Erkan Sönmez, ELEKTRİK ELEKTRONİK

Hakkımızda

Erkan Sönmez, ELEKTRİK ELEKTRONİK elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey ekipmanları, özel ve günümüzde çok yoğun rağbet gören ürünleri ile İzmir de hizmetlerini sunmaktadır. Aynı zamanda teknik servis ağı sunarak sizlerin ev veya işyerlerinde yaşanan tüm elektrik işlerinize en kısa sürede çözümler üreten ekibimiz, bu hizmetlerinde sınırlı kalmıyor; Güzelbahçe, Narlidere, Urla, Seferihisar alanlarına kadar genişleterek tam anlamıyla istediğiniz çözümleri ele almanıza yardımcı oluyor. Siz de hemen ekibimiz ile iletişim kurabilir, elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey bir hizmeti yakalayabilirsiniz.

Erkan Sönmez, ELEKTRİK ELEKTRONİK olarak uzun süredir asansör tamir ve bakım konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Yaşam alanlarınız veya kurumsal işletmelerinizin asansörlerinin düzenli olarak bakımları yapılması, beklenmedik bir arıza oluşumu veya kazanın önüne geçmektedir. Bu sebeple sınırlarını İzmir ve Güzelbahçe, Narlidere, Urla, Seferihisar alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz sayesinde çok daha donanımlı bir hizmetin kapılarını aralayabileceksiniz. Anında talepte bulunmak ve ekibimiz güvencesi ile hesaplı fiyatlardan asansör bakımlarınızı gerçekleştirmek adına kontak kurabilirsiniz.

Erkan Sönmez, ELEKTRİK ELEKTRONİK olarak elektrik tesisatı ve tamir işlerinizi profesyonel ekibimiz güvencesi ile sağlamaktayız. Sınırlarını İzmir ve Güzelbahçe, Narlidere, Urla, Seferihisar alanlarına kadar genişleten ekibimiz, bu alanda talepte bulunan tüm yaşam alanı ve işletmelere anında hizmetlerini aktarmaktadır. Elektrik kaçağı, tesisatta yaşanan bozukluklar, şartel sorunları veya kablo çekilmesi / kablo yenilenmesi gibi birçok hizmet için anında bizimle kontağa geçebilirsiniz. Profesyonel dokunuşlar ile çalışma yapılan alanların çok daha elverişli bir hale dönüşmesine imkan yaratılıyor.

Erkan Sönmez, ELEKTRİK ELEKTRONİK tüm elektronik cihazlarınızın tamir, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. İzmir alanında başlatılan bu hizmet, kısa sürede pek çok il ve ilçeden rağbet gördü. Sınırlarını Güzelbahçe, Narlidere, Urla, Seferihisar alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz sayesinde alanında profesyonel olan ekibimizden en kısa sürede onarım ve tamir işlemlerine istinaden bir hizmet alabileceksiniz. Tüm büyük ve küçük elektronik cihazların onarımlarını sağlayan ekibimiz, ayrıca parça değişimine bağlı olarak orijinallik belgelerini de tarafınıza iletmektedir.

Erkan Sönmez, ELEKTRİK ELEKTRONİK otomasyon sistemleri konusunda başlattığı cazip hizmetleri ile markalaşmaya devam etmektedir. Bu alanda birinci sınıf ekibi ve aynı zamanda kurumsal çalışmaları ile ünlenen firma, uzun yıllardan bu yana marka değerini kanıtlamıştır. Hizmetlerini İzmir alanında sürdüren ve kısa sürede öne çıkmayı başarmış olan ekibimiz, aynı zamanda Güzelbahçe, Narlidere, Urla, Seferihisar ve diğer ilçelere bağlı olarak kurumsal çalışmalardan faydalanmanızı sağlamaktadır.

Erkan Sönmez, ELEKTRİK ELEKTRONİK çeşitli küçük ve zahmetli elektrik işlerinize çözüm yaratabilmek adına bir tık kadar uzağınızda. Hemen İzmir de yer alan uzman kadromuza ulaşabilir, bu sayede kusursuz bir hizmeti cazip fiyatlardan elde edebilirsiniz. Genelde bu tip küçük ev işleri kitlelerin gözünü korkutmakta ve zorlu süreçlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu gibi durumlardan sebep hizmet anlayışlarını Güzelbahçe, Narlidere, Urla, Seferihisar ve diğer ilçelere kadar genişleten teknik kadromuz, sizlere en iyi fiyat tekliflerini sunabilmek için isimdustu.com sitesinde bekliyor.

Erkan Sönmez, ELEKTRİK ELEKTRONİK kendi çatısı altında ürettiği LED aydınlatmalar ile yaşam alanlarınıza zarif dokunuşlar sağlıyor. bu sayede çok daha üst düzey bir hizmeti elde etmek ve yaşam alanı / işletmeleriniz için uygun LED tasarımlara ulaşmanızı sağlamaktadır. Sınırlarını İzmir alanında çizen ve kısa sürede şehrin başta Güzelbahçe, Narlidere, Urla, Seferihisar olmak üzere diğer tüm ilçelerine kadar genişleten ekibimizden hizmet almak ister misiniz? Hemen tercihinizi yapın, bu alanda kurumsal bir çalışmadan faydalanma şansları elde edin.İzmir - Güzelbahçe
İzmir - Narlidere
İzmir - Urla
İzmir - Seferihisar
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram