ERT Temizlik ve Organizasyon

Hakkımızda

Doğum günü organizasyonlarınız için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa, binlerce memnun müşteri referansı ile ERT Temizlik ve Organizasyon huzurlarınızda! Çalışmalarını başta Kayseri olmak üzere Kocasinan, Melikgazi, Sariz, Incesu, Bünyan, Develi, Özvatan(Çukur), Tomarza, Yahyali, Pinarbasi, Felahiye, Talas, Akkisla, Hacilar, Sarioglan, Yesilhisar alanlarına kadar genişleten ekibimiz, doğum günleriniz için mekan süslemeleri ve misafirleri ağırlama gibi birçok talebinizi yerine getirmektedir. Aynı zamanda kostümlü ekibimiz, küçük misafirlerinizin daha keyifli vakit geçirmesi ve unutulmaz bir doğum günü yaşamanız için siz değerli kitlelere bu alanda üst düzey hizmetler sunmaktadır.

ERT Temizlik ve Organizasyon sizler için nişan ve kına organizasyonlarınıza profesyonel ekibini yönlendirmekte, önemli olan bu özel gününüzün tam anlamıyla sorunsuz bitmesine imkan tanımaktadır. Kayseri olarak uzunca dönemden bu yana kişilerden gelen taleplere en ideal dönüşleri yapan ekibimiz, aynı zamanda sınırlarını Kocasinan, Melikgazi, Sariz, Incesu, Bünyan, Develi, Özvatan(Çukur), Tomarza, Yahyali, Pinarbasi, Felahiye, Talas, Akkisla, Hacilar, Sarioglan, Yesilhisar alanlarına kadar genişletmektedir. Bu özel günleriniz için misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatmak ve aynı zamanda hafızalardan silinmeyecek zamanlar yaşamak ister misiniz?

ERT Temizlik ve Organizasyon olarak ev temizliği, işyeri temizliği, inşaat temizliği ve diğer pek çok hizmet çeşitlerinden faydalanmak ister misiniz? Kayseri de başlattığımız bu üst düzey hizmetlerle beraber pek çok kişi güvenilir bir hizmet ayrıcalığına erişme imkanına sahip oldu. Alanında uzman olan teknik kadromuz, birinci sınıf ekipmanlar ve temizlik malzemeleri ile siz değerli kullanıcıların çok daha hijyenik bir ortamda vakit geçirmesini sağlıyor. Kocasinan, Melikgazi, Sariz, Incesu, Bünyan, Develi, Özvatan(Çukur), Tomarza, Yahyali, Pinarbasi, Felahiye, Talas, Akkisla, Hacilar, Sarioglan, Yesilhisar ve civar ilçelerden hizmet elde etmek adına anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

ERT Temizlik ve Organizasyon apartman temizliği konusunda alanının uzmanı olan ekibi ile üst düzey bir hizmete ulaşmanızı sağlıyor. Uzun yıllardan bu yana güvenilir hizmetlerini kişiler ile buluşturan ekibimiz, her geçen gün sınırlarını daha üst kapsamlara çekmekte ve bu alanda üst düzey bir hizmet ayrıcalığını kitleler ile buluşturmaktadır. Apartmanlarınızda yaşanan dönemsel temizlik işlerinizi Kayseri de kurumsal hizmetler sunan ekibimizden talep edebilirsiniz. Kocasinan, Melikgazi, Sariz, Incesu, Bünyan, Develi, Özvatan(Çukur), Tomarza, Yahyali, Pinarbasi, Felahiye, Talas, Akkisla, Hacilar, Sarioglan, Yesilhisar ve civar ilçeler için de bu hizmet ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

ERT Temizlik ve Organizasyon inşaat sonrası temizlik işleri ile evlerin kaba pisliğini atmakta, yaşam alanlarını anahtar teslim sunarken ‘%100 hijyen’ garantisi ile tarafınıza ulaştırmaktadır. Kayseri ve Kocasinan, Melikgazi, Sariz, Incesu, Bünyan, Develi, Özvatan(Çukur), Tomarza, Yahyali, Pinarbasi, Felahiye, Talas, Akkisla, Hacilar, Sarioglan, Yesilhisar alanlarında başlatılan bu hizmetler kısa süre içerisinde pek çok kişi / kurumun dikkatini çekti. Bu noktada birinci sınıf malzeme kalitesi ile hijyeni garanti eden ekibimiz, aynı zamanda taleplerinizin yoğunluğuna göre personel istihdamları yaratmaktadır.

ERT Temizlik ve Organizasyon olarak kurumsal işyerleri ve plazalar için dış cephe cam temizliği hizmetlerini sunmaktayız. Özel ekipmanlar ve birinci sınıf malzemeler ile Kayseri Kocasinan, Melikgazi, Sariz, Incesu, Bünyan, Develi, Özvatan(Çukur), Tomarza, Yahyali, Pinarbasi, Felahiye, Talas, Akkisla, Hacilar, Sarioglan, Yesilhisar alanlarında hizmet sunan ekibimiz, en kısa sürede tamamen hijyenik bir alana sahip olmanızı amaçlamaktadır. Uzun yıllardan bu yana sektörde önemli bir yer edinen ve aynı zamanda ekibini daimi olarak güçlendiren firmamız, bu sayede çok daha fazla kişi tarafından ortak tercih olmayı başarmıştır.

ERT Temizlik ve Organizasyon, halı yıkama hizmetlerini Kayseri alanında müşteri kitlesi ile buluşturuyor. Özel halı yıkama cihazları ve temizlik malzemeleri ile halılarınızda kusursuzluğu yakalamak ve doğru bir teknikle bu hizmetlerden faydalanmak söz konusudur. İpek halılar, makine halıları, kilim ve diğer pek çok çeşit halı için özel yıkama malzemeleri bulunduran ekibimiz, Kocasinan, Melikgazi, Sariz, Incesu, Bünyan, Develi, Özvatan(Çukur), Tomarza, Yahyali, Pinarbasi, Felahiye, Talas, Akkisla, Hacilar, Sarioglan, Yesilhisar üzerinden gelen taleplere en kısa sürede dönüş sağlamaktadır. Halılarınızı tarafınızdan alıyor, söylenen tarihlerde %100 hijyen garantisi ile teslim ediyoruz.Kayseri - Kocasinan
Kayseri - Melikgazi
Kayseri - Sariz
Kayseri - Incesu
Kayseri - Bünyan
Kayseri - Develi
Kayseri - Özvatan(Çukur)
Kayseri - Tomarza
Kayseri - Yahyali
Kayseri - Pinarbasi
Kayseri - Felahiye
Kayseri - Talas
Kayseri - Akkisla
Kayseri - Hacilar
Kayseri - Sarioglan
Kayseri - Yesilhisar
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram