Esra Maden, İlköğretim Özel Ders

Hakkımızda

Esra Maden, İlköğretim Özel Ders olarak hobi ve el işi eğitimi konusunda uzman kadromuz ile beraber sizlere bilgi birikimi elde etmenizi sağlamaktayız. Bilindiği gibi uzun yıllardan bu yana ülkemizde ‘el zanaatları’ olarak adlandırılan bu iş kolu, birçok farklı hobi edinmenize ve hobiler ile kendi ürünlerinizi tasarlamanıza olanak yaratmaktadır. İstanbul ve Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Zeytinburnu, Sisli, Kagithane, Bahçelievler, Beykoz alanlarında başlattığımız kursiyer ve eğitmenlerimizin programlarına dahil olabilir, bilginizi ve yeteneklerinizi daha fazla öne çıkartabilirsiniz.

Esra Maden, İlköğretim Özel Ders olarak kendi alanında uzman ve farklı branşlara ayrılmış öğretmenler ile ilköğretim düzeyi derslere ilişkin eğitimler vermekteyiz. İstanbul Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Zeytinburnu, Sisli, Kagithane, Bahçelievler, Beykoz de yer alan öğretmenlerimiz, talep ettiğiniz derslere istinaden müfredata uygun bir formatta ders içeriklerini ele alır ve kişinin bu konuda bilgi edinmesine yardımcı olur. Uzun senelerden bu yana öğretmenlik yapan geniş kadromuz ile beraber artık ilkokul düzeyinde ki derslerle alakalı pratikler yapmak ve çocuklarınız için alanında uzman bir eğitmenden faydalanmak mümkün!

Esra Maden, İlköğretim Özel Ders özel derslerinize uygun hocalar temin etmek açısından bir tık kadar uzağınızda! Özellikle sınav dönemleri için artık dershanelerin hizmet sunmaması, bu noktada bireysel hocalardan eğitim alan kişilerin daha fazla öne çıkmasına neden oluyor. Matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe ve çok daha fazlası ile ilgili ders alabilmek için hemen İstanbul de yer alan teknik ekibimizden fiyat teklifi alın. İster hocanın evinde, ister kendi evinizde Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Zeytinburnu, Sisli, Kagithane, Bahçelievler, Beykoz ve diğer ilçeler için hocalarımızdan ders talep edebileceksiniz.


Esra Maden, İlköğretim Özel Ders olarak sınav dönemlerinden önce Türkçe bilgisi yetersiz olan kişilere, alanında donanımlı hocalarımız ile hizmet sunmaktayız. Bu sayede dilediğiniz gibi bir ders sürecinden faydalanmak ve müfredata uygun konulara hakim olabilmeniz açısından İstanbul ‘de hizmetinizdeyiz! Bu bölgede öne çıkan Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Zeytinburnu, Sisli, Kagithane, Bahçelievler, Beykoz ve diğer tüm ilçelerden hoca temin etmek, geride kaldığınız konular ile ilgili bir hizmet almak ve çok daha kapsamlı çalışmalardan faydalanmak tamamen sizlerin elinde.İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Eyüp
İstanbul - Fatih
İstanbul - Gaziosmanpasa
İstanbul - Zeytinburnu
İstanbul - Sisli
İstanbul - Kagithane
İstanbul - Bahçelievler
İstanbul - Beykoz
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram