İstanbul Fason Dikim

İstanbul Fason Dikim hizmeti veren firmalardan teklif almak için Fason Dikim talebi oluşturun, ihtiyacınıza özel teklifler alın, dilediğiniz uzman ile çalışın!

Benzer talepler

Beykoz
Açıklama
İlk etapta haftada 20 adet plaj elbisesi, tek model, standart beden, farkli kumaşlarla fason dikim. Fiyat almak istiyorum.
Zeytinburnu
Açıklama
6 kisi lik kadromla fason isleriniz itinayla dikilir.
Sultangazi
Açıklama
Çocuk&yetişkin bayan gömlekleri Fiyatına göre dikim yapılır.
Üsküdar
Açıklama
KETEN ELBİSE, ETEK, BLUZ DİKİMİ YAPTIRMAK İSTİYORUM.
Beylikdüzü
Açıklama
64 bin adet peluş üretimi yapmak istiyoruz. Tüm ürünler hazır elyaf - etiket ve kendi baskısı var . Peluş içine leyaf konularak dikiliyor. SOn olarak 320 adetli koliler halinde teslim almak istiyoruz. Bu konuda iş ortaklığı sağlayabilirsek sevinirim ..
Silivri
Açıklama
Dükkan sahibi + overlok makinası ve iki singer makinam var fason iş arıyorum tekstilde 9 senem geçti hertürlü dikim biliyorum
Atasehir
Açıklama
Tayt, tulum ve spor sütyenleri
Sisli
Açıklama
160cm boy,120 cm eni olan peluş oyuncak dikimi yaptırmak istiyorum. Kalıbı elimde yok bundan dolayı kalibinin da çıkması gerekiyor .
Beylikdüzü
Açıklama
Kendimin belirlediği modelleri çizip taredip örnek model dikimi yapılmasını ve kalıp çıkartılmasında da anlaştığımız takdirde seri dikim yapabilecek bi atölye arıyorum. En az kaç adette üretim yapıyorsunuz? fiyat aralıklarınız nedir ?
Beylikdüzü
Açıklama
Balenli bayan korse dikimi