FATİH KÖLEMEN

Hakkımızda

FATİH KÖLEMEN olarak profesyonel ekibimiz ile bilgisayar ve laptop tamiri hizmetlerini sağlamaktayız. Cihazlarınız ile ilgili yaşanan tüm arıza veya sorunları kısa sürede tespit edip, çözümler üreten ekibimiz bu sayede çok daha kısa sürede cihazlarınızı ilk gün ki kadar verimli kullanmanızı sağlıyor. Böylesi bir hizmeti Ankara ve Sincan, Yenimahalle, Etimesgut, Kazan, Keçiören, Mamak, Altindag, Çankaya alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz ile beraber elektronik cihazlarınız ile ilgili yaşadığınız tüm zorlu süreçleri gerinizde bırakabilirsiniz.

FATİH KÖLEMEN kombilerinizin tamir, bakım ve onarım işlerini en kısa sürede sunarak; ilk gün ki kadar verimli çalışmasına olanak yaratmaktadır. Her geçen gün kişilerden gelen bu taleplere çözümler üretmek adına çalışan ekibimiz, aynı zamanda Ankara muhitinin tüm Sincan, Yenimahalle, Etimesgut, Kazan, Keçiören, Mamak, Altindag, Çankaya ve mahallelerini kapsayarak; marka ayrımı yapmadan teknik servis ağını talep etmenizi sağlıyor. Cihazlarınızda su sızdırma, ısıtmama, sıcak su vermeme, peteklere ısı gitmeme ve diğer birçok sorununuzun tespiti, onarımı konusunda anında ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

FATİH KÖLEMEN uydu & çanak hizmetleri ile televizyonlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasına olanak yaratmaktadır. Bazı zamanlar mevsim koşullarına bağlı olarak uydu ve çanaklarda arızaların meydana gelmesi, uydu alıcısıyla alakalı sorunların yaşanmasından dolayı kitleler mağduriyet yaşamaktadır. Ankara alanına teknik servis ağlarını sunan ekibimiz, sadece burası ile kısıtlı kalmıyor ve sınırlarını Sincan, Yenimahalle, Etimesgut, Kazan, Keçiören, Mamak, Altindag, Çankaya alanlarına kadar genişletiyor. Hemen siz de ekibimizden teknik servis talebinde bulunabilir ve kalitesiyle öne çıkan bir hizmet ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

FATİH KÖLEMEN olarak elektrik tesisatı ve tamir işlerinizi profesyonel ekibimiz güvencesi ile sağlamaktayız. Sınırlarını Ankara ve Sincan, Yenimahalle, Etimesgut, Kazan, Keçiören, Mamak, Altindag, Çankaya alanlarına kadar genişleten ekibimiz, bu alanda talepte bulunan tüm yaşam alanı ve işletmelere anında hizmetlerini aktarmaktadır. Elektrik kaçağı, tesisatta yaşanan bozukluklar, şartel sorunları veya kablo çekilmesi / kablo yenilenmesi gibi birçok hizmet için anında bizimle kontağa geçebilirsiniz. Profesyonel dokunuşlar ile çalışma yapılan alanların çok daha elverişli bir hale dönüşmesine imkan yaratılıyor.

FATİH KÖLEMEN kalorifer ve doğalgaz hatları ile ilgili yaşanan sıkıntılarınıza en kısa sürede çözüm üretmek için Ankara civarında hizmetinizde! Teknik servisimiz doğalgaz hattı ve kombileriniz ile alakalı yaşanan arızalar veya bakımların yanı sıra, petek temizliği işlemlerini de sunarak var olan peteklerin çok daha verimli bir şekilde çalışmalarına olanak yaratmaktadır. Sınırlarını Ankara ile kısıtlamayan ve Sincan, Yenimahalle, Etimesgut, Kazan, Keçiören, Mamak, Altindag, Çankaya gibi alanlara kadar genişleten teknik kadromuz, kendi alanında kullandığı birinci sınıf kalitede ki ekipmanları ile bu çalışmaların en kısa sürede tamamlanmasına imkan yaratıyor.

FATİH KÖLEMEN olarak hem yaşam alanı, hem de işletmelerin su tesisatı onarım ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Beklenmedik bir şekilde boruların patlaması, su vanaları ile alakalı sorunlar yaşanmasından dolayı işletme / yaşam alanları kullanılamaz bir hale mi geldi? O halde Ankara sınırları içerisinde aktif olarak hizmetlerini sürdüren teknik kadromuzdan teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca Sincan, Yenimahalle, Etimesgut, Kazan, Keçiören, Mamak, Altindag, Çankaya ve civar ilçeler için de teknik servis ağımızdan faydalanabilir ve kurumsal hizmetlerin kapılarını aralayabilirsiniz.

FATİH KÖLEMEN tüm elektronik cihazlarınızın tamir, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Ankara alanında başlatılan bu hizmet, kısa sürede pek çok il ve ilçeden rağbet gördü. Sınırlarını Sincan, Yenimahalle, Etimesgut, Kazan, Keçiören, Mamak, Altindag, Çankaya alanlarına kadar genişleten teknik kadromuz sayesinde alanında profesyonel olan ekibimizden en kısa sürede onarım ve tamir işlemlerine istinaden bir hizmet alabileceksiniz. Tüm büyük ve küçük elektronik cihazların onarımlarını sağlayan ekibimiz, ayrıca parça değişimine bağlı olarak orijinallik belgelerini de tarafınıza iletmektedir.Ankara - Sincan
Ankara - Yenimahalle
Ankara - Etimesgut
Ankara - Kazan
Ankara - Keçiören
Ankara - Mamak
Ankara - Altindag
Ankara - Çankaya
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram