Hizmet alan ile hizmet verenin buluştuğu iş platformu isimdustu.com

Merhaba, siz de yeni müşteriler arıyor ve işini büyütmek istiyorsanız isimdustu.com'a hoş geldinz. Daha Fazla Müşteri Kazanmak İçin Firma Kaydı Oluşturun, İş İlanlarına Teklif Verin.

İşim Düştü teklif usülü çalışan hizmet alan ve hizmet vereni buluşturan bir hizmet platformudur. İsimdustu.com u sadece bir firma rehberi olarak değil bir pazar yeri olarak tanımlamak daha doğrudur. Kullanıcılar ihtiyaçları için bir talep oluşturduğu zaman firma rehberindeki firmalarla eşleştirilir.Eğer bu iş firmanıza uygun ise bu talep için teklif verebilirsiniz.

İşlere teklif vermek ücretsizdir. Sadece yaptığınız iş için sistem sizden küçük bir miktar komisyon tutarı almaktadır. isimdustu.com'da profil oluşturmak ücretsizdir. Siz de hizmet vereceğiniz kategoride profil oluşturup, sisteme giriş yapıktan sonra profilinizi doldurarak size uygun iş ilanlarına teklif vermeye başlayabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra giriş yapıp firma profilinizi doldurmayı unutmayın, firma profili dolu olmayan hizmet verenlerin kaydı onaylanmamaktadır.

Hemen başlamak için aşağıdaki kategorilerden size uygun olanı seçebilir veya bu linkten hizmet veren kaydı oluşturabilirsiniz. Telefonunuza gelecek şifre ile giriş yaptıktan sonra profil bilgilerinizi doldurabilirsiniz.

Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram