Fransızca Çeviri

Fiyat

Arama sonuçlarına uygun ilan bulunamadı

Fransızca Özel Ders

Bire bir Fransızca dersi talebi genellikle Fransızca öğrenen öğrenciler veya yurt dışına seyahat eden ve bu dili iş için öğrenmek isteyenler tarafından yapılır.  Türkiye'de bir Fransız lisesinde okuyan veya okumayı planlayan öğrencilerin yüksek düzeyde Fransızca ve dil yeterliliğine sahip olması gerekir.  Bazen okul eğitimi yetersiz kalır ve öğrenciler özel Fransızca dersi almak isterler. Bu gruplardaki derslerin çoğu Fransızca olarak verilmektedir.

 

 Aynı zamanda yurtdışına giden, seyahat eden birçok iş insanı veya turist de Fransızca özel ders alabilmeli ve dil seviyesini en az C1 seviyesine getirebilmelidir.  Bunun üzerine çıkmak için daha çok pratik yapmalı ve özel derslerine devam etmelidir. Bu nedenle birebir Fransızca dersi almaya başlayan pek çok kişi, temel bilgileri öğrenmek ve konuşmasını geliştirmek ister.

 

 Özel Fransızca Dersi Almak İsteyenlere Tavsiyeler

 Özel Fransızca dersi almak isteyen adayların öncelikle ne yapmak istediklerine karar vermeleri gerekmektedir.  Sıfırdan mı öğreniyorsunuz?  Yoksa konuşmayı ilerletmek için mi?  Yoksa sınav hazırlığı mı olmalı?  Bu soruları cevaplayıp karar verdikten sonra alanında uzman ve tecrübe sahibi hocaları tercih etmeliler. Örneğin hiç bilgisi yoksa iyi derecede Fransızca bilen bir hocadan bu eğitimi alabilir.  Çalışmak ve konuşmasını geliştirmek istiyorsa, uluslararası deneyime sahip veya anadili Fransızca olan bir öğretmenden bire bir Fransızca dersleri alabilir. 

 

 Fransızca Dersi Fiyatları

 Fransızca dersi fiyatları yaşadığınız yere, almak istediğiniz ders sayısına ve dersi veren kişinin tecrübesine göre değişiklik gösterebilir.  Fransızca dersi ücretleri ortalama 80 ile 200 TL arasında değişmektedir.

 Fransızca Dil Seviyeleri

 Avrupa dillerinde seviyeler genellikle seviyeler beşe ayrılır.  A1,A2,B1,B2,C1.  Bu kural Fransızca için de geçerlidir.

 

 A1 seviyesi: Fransızca öğrenmek için en temel seviyedir.  Başlangıç ​​olarak kabul edilir.

 

 A2 seviyesi: Kendinizi ve ihtiyaçlarınızı anlatmak için yeterli dil seviyesidir.  Bu da deyim yerindeyse kendimi kurtaracak kadar bilgim olduğu anlamına geliyor.” Genellikle öğrenciler alacakları bire bir Fransızca dersleri sayesinde kısa sürede bu düzeye gelebiliyorlar.

 

 B1 seviyesi: Bu seviyede Fransızca bilen bir kişi yurt dışına rahatlıkla seyahat edebilir ve seyahat sırasında ortaya çıkan birçok sorunun üstesinden gelebilir.  İhtiyaç duyduğu her an rahatlıkla Fransızca konuşabilmektedir.  Dilbilgisi ve cümle yapıları da bu seviyedeki kişiler tarafından hakimdir.

 

 B2 seviyesi: Fransızca alanında uzman kişilerle her türlü konuyu tartışabileceğiniz ve değerlendirebileceğiniz seviyedir.  Yurtdışında iş yapan ve seyahat eden kişilerin en az B2 seviyesinde Fransızca bilmelerini şiddetle tavsiye ederiz.

 

 C1 seviyesi: Kelime dağarcığının oldukça geniş olduğu bu seviyede bir Fransız ile rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.  Hatta zengin ve uzun makaleler okuyabilir ve geliştirebilirsiniz.  Bu seviyeye ulaşmak için çok fazla kelime öğrenmeniz, makaleler ve kitaplar okumanız, pratik yapmanız ve konuşmaya odaklanmanız gerekir.

 

 

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl
İŞİMDÜŞTÜ.COM UYGULAMASI

İşimdüştü.com Şimdi Cebinizde!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans