Gökse Proje Danışmanlık ve Mühendislik

Hakkımızda

Gökse Proje Danışmanlık ve Mühendislik olarak taleplerinize uygun mimari ve mühendislik çalışmalarını sizlere aktarmaktayız. Herhangi bir işletme veya yaşam alanlarının iç / dış dizaynlarına mimarlık çalışmaları veya diğer mühendislik taleplerine uygun donanımda ki mühendislerimizi yönlendirebilmek için Samsun de hizmetinizdeyiz. Hemen taleplerinizi iletmek ve aynı zamanda profesyonel çalışmalardan faydalanabilmek adına Atakum, Ilkadim, Canik, Tekkeköy, Alaçam, Asarcik, Ayvacik, Bafra, Çarsamba, Havza, Kavak, Ladik, 19Mayis(Ballica), Salipazari, Yakakent, Vezirköprü, Terme kapsamında bizlere ulaşabilirsiniz. En iyi fiyat teklifini sunan ve ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten firmamız ile kendinizi her an güvende hissedebilirsiniz.

Gökse Proje Danışmanlık ve Mühendislik olarak hem yaşam alanı, hem de işletmelerin su tesisatı onarım ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Beklenmedik bir şekilde boruların patlaması, su vanaları ile alakalı sorunlar yaşanmasından dolayı işletme / yaşam alanları kullanılamaz bir hale mi geldi? O halde Samsun sınırları içerisinde aktif olarak hizmetlerini sürdüren teknik kadromuzdan teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca Atakum, Ilkadim, Canik, Tekkeköy, Alaçam, Asarcik, Ayvacik, Bafra, Çarsamba, Havza, Kavak, Ladik, 19Mayis(Ballica), Salipazari, Yakakent, Vezirköprü, Terme ve civar ilçeler için de teknik servis ağımızdan faydalanabilir ve kurumsal hizmetlerin kapılarını aralayabilirsiniz.

Gökse Proje Danışmanlık ve Mühendislik olarak güneş enerjisi çalışmalarını sunuyor, iklim bakımından sıcak olan beldelerin çatılarına yerleştirilen bu ürünlerle doğal sıcak su kaynağı oluşturmanızı sağlıyoruz. Uzun sürelerden bu yana artık sıcak su kaynağı elde etmek adına kişi / kurumların tercihi olan güneş enerjisi hizmetlerinden faydalanabilmek adına hemen Samsun alanında bizlerle kontağa geçebilirsiniz. Böylelikle çok daha üst düzey bir hizmetten faydalanmak ve her geçen gün sınırlarını başta Atakum, Ilkadim, Canik, Tekkeköy, Alaçam, Asarcik, Ayvacik, Bafra, Çarsamba, Havza, Kavak, Ladik, 19Mayis(Ballica), Salipazari, Yakakent, Vezirköprü, Terme olmak üzere genişleten firmamızdan bir hizmet alabilirsiniz.

Gökse Proje Danışmanlık ve Mühendislik olarak doğalgaz tesisat işlerinizi en kısa sürede çözümle buluşturuyoruz. Uzun dönemden bu yana yaşam alanlarının ısıtma sistemi olarak görülen doğalgaz, çoğu zaman çeşitli sebeplerden dolayı sorunlar yaşatabilmektedir. Gaz kaçakları, kombiye ısı vermeme veya verimli çalışmama gibi durumlardan sebep Samsun ve Atakum, Ilkadim, Canik, Tekkeköy, Alaçam, Asarcik, Ayvacik, Bafra, Çarsamba, Havza, Kavak, Ladik, 19Mayis(Ballica), Salipazari, Yakakent, Vezirköprü, Terme hizmetlerini tarafımızdan talep edebilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede bulunduğunuz muhite gelecek, tespitleri sağlayacak ve bu alanda kurumsal bir hizmetten faydalanmanıza olanak yaratacaktır.

İnşaat ve şantiye alanlarınız için ekip veya ekipman ihtiyaçları mı duyuyorsunuz? Gökse Proje Danışmanlık ve Mühendislik inşaat ve tadilat alanlarına profesyonel ekibi ile hizmet sunmakta ve yurtdışından özel olarak tedarik edilmiş ekipmanları ile en doğru dokunuşları sağlamaktadır. Bu sayede taleplerinizin en kısa sürede tamamlanmasına ve Samsun kapsamında bizlerin güvencesi ile hareket etmenize olanak sunmaktayız. Tercihinizi bu alanda yapabilir, anında ekibimiz ile kontak kurarak Atakum, Ilkadim, Canik, Tekkeköy, Alaçam, Asarcik, Ayvacik, Bafra, Çarsamba, Havza, Kavak, Ladik, 19Mayis(Ballica), Salipazari, Yakakent, Vezirköprü, Terme ve civar ilçeler için teknik kadromuzdan hizmet alabilirsiniz.

Gökse Proje Danışmanlık ve Mühendislik elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey ekipmanları, özel ve günümüzde çok yoğun rağbet gören ürünleri ile Samsun de hizmetlerini sunmaktadır. Aynı zamanda teknik servis ağı sunarak sizlerin ev veya işyerlerinde yaşanan tüm elektrik işlerinize en kısa sürede çözümler üreten ekibimiz, bu hizmetlerinde sınırlı kalmıyor; Atakum, Ilkadim, Canik, Tekkeköy, Alaçam, Asarcik, Ayvacik, Bafra, Çarsamba, Havza, Kavak, Ladik, 19Mayis(Ballica), Salipazari, Yakakent, Vezirköprü, Terme alanlarına kadar genişleterek tam anlamıyla istediğiniz çözümleri ele almanıza yardımcı oluyor. Siz de hemen ekibimiz ile iletişim kurabilir, elektrik ve aydınlatma konusunda üst düzey bir hizmeti yakalayabilirsiniz.Samsun - Atakum
Samsun - Ilkadim
Samsun - Canik
Samsun - Tekkeköy
Samsun - Alaçam
Samsun - Asarcik
Samsun - Ayvacik
Samsun - Bafra
Samsun - Çarsamba
Samsun - Havza
Samsun - Kavak
Samsun - Ladik
Samsun - 19Mayis(Ballica)
Samsun - Salipazari
Samsun - Yakakent
Samsun - Vezirköprü
Samsun - Terme
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram