Gül Temizlik

Hakkımızda

Gül Temizlik olarak ev temizliği, işyeri temizliği, inşaat temizliği ve diğer pek çok hizmet çeşitlerinden faydalanmak ister misiniz? Ankara de başlattığımız bu üst düzey hizmetlerle beraber pek çok kişi güvenilir bir hizmet ayrıcalığına erişme imkanına sahip oldu. Alanında uzman olan teknik kadromuz, birinci sınıf ekipmanlar ve temizlik malzemeleri ile siz değerli kullanıcıların çok daha hijyenik bir ortamda vakit geçirmesini sağlıyor. Altindag, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbasi, Pursaklar ve civar ilçelerden hizmet elde etmek adına anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Gül Temizlik apartman temizliği konusunda alanının uzmanı olan ekibi ile üst düzey bir hizmete ulaşmanızı sağlıyor. Uzun yıllardan bu yana güvenilir hizmetlerini kişiler ile buluşturan ekibimiz, her geçen gün sınırlarını daha üst kapsamlara çekmekte ve bu alanda üst düzey bir hizmet ayrıcalığını kitleler ile buluşturmaktadır. Apartmanlarınızda yaşanan dönemsel temizlik işlerinizi Ankara de kurumsal hizmetler sunan ekibimizden talep edebilirsiniz. Altindag, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbasi, Pursaklar ve civar ilçeler için de bu hizmet ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Gül Temizlik inşaat sonrası temizlik işleri ile evlerin kaba pisliğini atmakta, yaşam alanlarını anahtar teslim sunarken ‘%100 hijyen’ garantisi ile tarafınıza ulaştırmaktadır. Ankara ve Altindag, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbasi, Pursaklar alanlarında başlatılan bu hizmetler kısa süre içerisinde pek çok kişi / kurumun dikkatini çekti. Bu noktada birinci sınıf malzeme kalitesi ile hijyeni garanti eden ekibimiz, aynı zamanda taleplerinizin yoğunluğuna göre personel istihdamları yaratmaktadır.

Gül Temizlik olarak kurumsal işyerleri ve plazalar için dış cephe cam temizliği hizmetlerini sunmaktayız. Özel ekipmanlar ve birinci sınıf malzemeler ile Ankara Altindag, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbasi, Pursaklar alanlarında hizmet sunan ekibimiz, en kısa sürede tamamen hijyenik bir alana sahip olmanızı amaçlamaktadır. Uzun yıllardan bu yana sektörde önemli bir yer edinen ve aynı zamanda ekibini daimi olarak güçlendiren firmamız, bu sayede çok daha fazla kişi tarafından ortak tercih olmayı başarmıştır.

Gül Temizlik işyeri ve ofis temizliği konusunda kurumsal hizmetlerini personel istihdamı yaratarak sağlıyor. Ankara başta olmak üzere Altindag, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbasi, Pursaklar alanında da ekibimizden teknik destek alabileceğiniz gibi, dip köşe yapılan temizlikler ile çok daha hijyenik ve bakterilerden arınmış bir ortamda personelleriniz ile çalışmalar sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak işletmelerin temizlenmesi, personellerin verimliliğini arttırır ve beklenmedik hastalıklara yakalanmalarını önler. Bu hizmetlerimizi profesyonel ekip dahilinde ele alabilmek açısından anında kontak kurabilirsiniz.

Gül Temizlik kurumsal ekibiyle beraber işletmeleriniz, yaşam alanlarınız veya büyük binalarınızın cam temizleme işlemlerini sağlamaktadır. Ankara ‘i kapsayan bu hizmetimiz, özel ekipmanların kullanımı ve yurtdışından özel olarak tedarik edilmiş malzemeler ile işlemlerden yüksek performans almanızı sağlıyor. yüzlerce memnun müşteri referansını elinde barındıran ekip, her geçen gün sınırlarını genişletmekte ve başta Altindag, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbasi, Pursaklar olmak üzere diğer pek çok ilçeden hizmetleri elde edebilmektedir.Ankara - Altindag
Ankara - Çankaya
Ankara - Etimesgut
Ankara - Keçiören
Ankara - Mamak
Ankara - Sincan
Ankara - Yenimahalle
Ankara - Gölbasi
Ankara - Pursaklar
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram