Kocaeli Karamürsel Halı Yıkama Hizmeti Veren En iyi 2 Firma

Kocaeli Karamürsel Halı Yıkama hizmeti veren en iyi firmalar, en uygun fiyatlarla isimdustu.com da. Kocaeli Karamürsel Halı Yıkama konusundaki tüm firmalardan teklifleri topla, hangisiyle çalışacağına sen karar ver.

Kocaeli Karamürsel Halı Yıkama hizmeti için En İyi Halı Yıkama hizmet verenleri bulabilir, bu firmalardan teklifler alabilir, fiyatları karşılaştırıp ihtiyacınıza en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Eğer siz de Halı Yıkama hizmeti vermekteyseniz bu kategorimizde hizmet veren profili oluşturup insanların ihtiyaçlarına cevap verebilirsiniz.

Akçat semtinde Halı Yıkama hizmeti verilen bölgeler

Eregli semtinde Halı Yıkama hizmeti verilen bölgeler
Arifhoca Mahallesi, Hüseyinhoca Mahallesi, Yeni Mahallesi

Karamürsel semtinde Halı Yıkama hizmeti verilen bölgeler
Camiatik Mah, Camiatik Mahallesi, Dya Kayacik Mahallesi, Haci Mehmet Mahallesi, Haci Mehmet Mhl, Haci Ömer Aga Mahallesi, Haci Ömer Aga Mhl, Haci Ömeraga Mhl, Haciömer Aga Mah, Haciömer Aga Mhl, Ismail Aga Mah, Ismail Aga Mahallesi, Kayacik Mahallesi, Kayacik Mhl, Sari Kum Mah, Sari Kum Mahallesi, Tabakhane Mahallesi

Kizderbent semtinde Halı Yıkama hizmeti verilen bölgeler

Yalakdere semtinde Halı Yıkama hizmeti verilen bölgeler

Turkuaz Temizlik Şirketi

Turkuaz Temizlik Şirketi

TURKUAZ Profesyonel Temizlik Şirketi olarak en önemli prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Kurumsal olarak en kaliteli hizmeti verebilmek için, öncelikle çalışanlarımızın mutlaka güvenilir,dürüst, deneyimli ve pratik olmasına özen gösteririz.

Talebini Oluştur

İhtiyacın olan talebi bir kaç kısa soruda oluştur.

Teklifleri Topla

Talep ettiğin iş ile ilgili teklifleri topla.

Hizmet Al

Profilini ve daha önce yaptığı işleri inceleyerek ustanızı seçin.

Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram