HUZUR TEKNİK

Hakkımızda

HUZUR TEKNİK kombilerinizin tamir, bakım ve onarım işlerini en kısa sürede sunarak; ilk gün ki kadar verimli çalışmasına olanak yaratmaktadır. Her geçen gün kişilerden gelen bu taleplere çözümler üretmek adına çalışan ekibimiz, aynı zamanda İstanbul muhitinin tüm Eyüp, Kagithane, Sisli, Bayrampasa, Esenler, Gaziosmanpasa, Sultangazi, Beyoglu, Fatih, Bagcilar ve mahallelerini kapsayarak; marka ayrımı yapmadan teknik servis ağını talep etmenizi sağlıyor. Cihazlarınızda su sızdırma, ısıtmama, sıcak su vermeme, peteklere ısı gitmeme ve diğer birçok sorununuzun tespiti, onarımı konusunda anında ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

HUZUR TEKNİK olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi ve diğer tüm beyaz eşyalarınıza teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimizi İstanbul de başlatarak kısa sürede kitlelerce ilgi görmeyi başardık. Profesyonel dokunuşları ile ürünlerinizi ilk gün ki kadar verimli kullanmanıza imkan sunan ekibimiz, aynı zamanda orijinal parça değişimleri ve onarım gibi süreçleri de aktarmaktadır. Eyüp, Kagithane, Sisli, Bayrampasa, Esenler, Gaziosmanpasa, Sultangazi, Beyoglu, Fatih, Bagcilar ve diğer ilçeler için teknik servis talebinde bulunmak adına anında iletişim kurabilirsiniz.

HUZUR TEKNİK olarak tüm klima markalarına ilişkin teknik servis hizmetleri sunuyor, başta bakım olmak üzere onarım ve parça değişimi gibi hizmetleri de sağlıyoruz. İstanbul de başlattığımız bu hizmet kısa sürede yoğun rağbet gördü ve sınırları Eyüp, Kagithane, Sisli, Bayrampasa, Esenler, Gaziosmanpasa, Sultangazi, Beyoglu, Fatih, Bagcilar alanlarına kadar genişlettik. Böylelikle pek çok markaya ait klima sorunlarınızı gidermek ve ürünlerinizi ilk gün ki kadar yüksek verimle kullanmanızı sağlamayı garanti ediyoruz.İstanbul - Eyüp
İstanbul - Kagithane
İstanbul - Sisli
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Esenler
İstanbul - Gaziosmanpasa
İstanbul - Sultangazi
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Fatih
İstanbul - Bagcilar
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram